Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e telefonnal videót...

Lehet-e telefonnal videót készíteni a 18. heti UH vizsgálaton, és bejöhet-e velem rokon, kisérő?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
a felvételt nem tudom,de nálunk bejöhetett,apa jött be,de előbb megkérdeztem az orvost,de mindkét gyereknél megengedte és másokat is láttam már csoportosan kijönni :D
2012. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

1 személyt engednek be általában, Apa, Mami, barátnő!

Ez vizsgálat, kórház, nem pedig mozi.

A vizsgálat végén ha kérsz képed adnak, de nem engedik hogy fel vedd videóra, ha csak nem magán orvos, magán rendelő!

2012. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi a válaszod! Nem vagyok fogyatékos, tudom hogy vizsgálatra, meg kórházba megyek, nem moziba! :) Csak láttam interneten olyan felvételeket az UH vizsgálatról, ami egyértelműen telefonról lett felvéve! Ezért merült fel bennem a kérdés! Nyilván akkor inkább meg sem kérdezem, mert közben eszembe jutott, hogy valószínű még bekapcsolt telefonnal sem lehet bemenni, nehogy zavarja a gépeket! De köszi tényleg a válaszokat
2012. okt. 29. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
1 személy bemehet veled.A felvételt kérdezd meg nyugodtan,maximum vigyél fényképezőgépet amivel tudsz videót készíteni.De képet tőlük is kérhetsz.
2012. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Munkatársam a telójával fényképezte le a picit. Szerintem várostól és kórháztól függ. Nálunk fizetni kell a képekért. Kiséről be mehet veled.
2012. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi meglátjuk! :D
2012. okt. 29. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Miskolcon lehet videózni.

SZTK rendelés, nekünk azt mondta a nő, hogy felőle bármit csinálhat az apuka, ha nem zavarja a vizsgálatot.

Mi is telefonnal videóztunk a 19. héttől eddig már 3 UH alkalmával.

2012. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!