Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hetbe lepek lassan, most...

31. hetbe lepek lassan, most kicsit kezd dagadni a bokam. Ugye ez ilyenkor mar csak a suly miatt is "termeszetes"? Eddig 8 kg.

Figyelt kérdés
amugy nem annyira dagad inkabb a nap vegen kicsit csak.van olyan terhesseg egyaltalan hogy sose dagad meg az ember laba??
2009. aug. 10. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, van olyan terhesség, tehát ez nem természetes, törvényszerű. Figyelj oda mostantól még jobban.
2009. aug. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 31 hetes terhes vagyok, sőt a felszedett kilók száma is stimmel :D

Esténként nálam is előfordul a jelenség, bár nekem nem is a bokám dagad, hanem a lábfejem...Nem feltűnő, de én érzem és látom...

Biztosan előfordul olyan terhesség, ahol egyáltalán nem dagad a láb, de ez valószínűleg olyan kérdés, mint a terhességi csíkok: van, aki hajlamos rá, ő tehet bármit ellene, úgyis bekövetkezik, aki meg nem hajlamos rá, annak mindegy, mit csinál, nem jelennek meg.

Feltételezem te sem eszel sót mértéktelenül stb.

Én így természetesnek mondanám.

2009. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg csak kicsit kezd dagadni és csak este és nem egész nap nagyon, addig normális.

Nem mindenkinek dagad, például én sem vagyok vizesedős típus. Az első babámmal 25 kg-ot híztam, ami rengeteg (bár előtte vékony voltam nagyon, de így is sok), viszont egyetlen egyszer dagadt be a bokám, 32 hetesen egy 24 órás autóút után. Egy napig dagadt volt, majd elmúlt és utána sem volt olyan. De ennyi kocsikázás és ülés után szerintem még egy nem-terhes ember lába is bedagadt volna.

Sétálj sokat, nekem azt mondta a dokim, hogyha vizesedik az ember, akkor nem felpolcolt lábakkal kell feküdni egész nap, ahogyan sokan mondják, hanem épp sétálni kell, mozogni, mert a felpörgetett vérkeringés segít elmulasztani a dagadást (ezt támasztja alá az, hogy nekem is egy napos mozgásnélküliségkor vizesedett be, egyébként a normál sétálós aktív napjaimon nem).

2009. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!