Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tinilányok miért terhesek...

Tinilányok miért terhesek középiskolásan, vagy fiatalaban és kis százalékuk bejár suliba szülésig?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 11:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem védekeznek, azt hiszik, velük nem történhet meg, aztán mégis. A suliba meg azért járnak be valószínűleg, mert azt még ők is fel tudják mérni, hogy ha még az iskolát se fejezik be, akkor teljesen elszúrják az életüket. Ezért inkább bejárnak.
2012. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%
mert valaki teherbe ejtette őket. az erkölcsi megmondóemberek meg köszörülhetik rajtuk a nyelvüket.
2012. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mi középsulinkba terhes lányok,szülésig magántanulok nem járnak be.Régen volt 1 lány,aki vizsgát befejezte az nap tanárok vitték szülni
2012. okt. 31. 11:13
 4/28 anonim ***** válasza:
68%

Én 16 évesen estem teherbe. Fogigátlót szedtem, hozzáteszem rendesen, tehát nem hagytam ki egy szemet sem. Megtartottam, nem volt szívem megölni. Suliba nem jártam, a folyamatos hányinger, szédülés, ájulás miatt.

Már 4 éves a kislány, és soha egy percig nem bántam, hogy életet adtam neki.

Igen, köszörülhetik a nyelvüket rajtam, bármikor végighallgatom. Belül viszont kinevetem azt, aki felelőtlennek gondol, mert az ilyen emberek valószínű estek már a abortuszon, és irigykednek, hogy a nehezebb utat választottam.

2012. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%
Na erről van szó, már le is pontoztatok.
2012. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%

Kedves 4-es!Ki vett pelenkát a gyerekednek?Mert abból amit te kaptál nem sok mindent adtál TE a gyerekednek!És most mit dolgozol?Vagy mit fogsz 8 általánossal?

Ne kelljen már irigykedni rád senkinek!

Felelőtlen vagy úgy gondolom,pedig sosem volt abortuszom!

Klassz hogy a nehezebb utat választottad,(másnak a vállára)de a beszólásod alapján akkor is csak egy buta,fruska vagy!

2012. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én minden válaszolót felfelé szoktam,pontozni csak zöld kézzel. másik kettő kéz ritka nálam.
2012. okt. 31. 11:42
 8/28 anonim ***** válasza:
68%

Mert nem tudnak eleget a szexualitásról. Nem nyomatékosították bennük -hanem csak a fiújuk "nyomatékosította";) - hogy a gyereket nem a gólya hozza. És vannak a balesetek mint 4esnél... :/

Jó ha valaki korán szül..de manapság annyi lehetőség van a világon -tanulás, világlátás stb..-, hogy kár ideje korán berekeszteni a lehetőségeket... vagy ennyire megpakolni a vállunkat:)

szóval talán ráér az ember 21-23 éves koráig...

2012. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert a terhesség az nem egy betegség, sok ember dolgozik terhesen is, így iskolába is járhat. Nem mindenki van rosszul.
2012. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%

# 4/9

Persze vigasztalhatód magad így is de attól még nem igaz.

2012. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!