Tesztelhetek már?

Figyelt kérdés
Aktus után vagyok 12 nappal..tesztelhetek vasárnap vagy még korai? Szombaton és vasárnap volt egy kis barnás rózsaszínes valami. Egy ideje fáj a hasam és van, hogy szédülök kicsit, hányinger hol van, hol nincs. Szerintetek? Lehet baba? :)
2012. nov. 2. 02:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hányinger, szédülés biztos h nem amiatt van hisze ezek a tünetek jóval később jelentkeznek. Ilyenkor semmilyen tüneted nem igazán van. De szerintem még korai. ÉN a 15. napon teszteltem még negatívat mutatott, be is könyveltem annak. Aztán rá 2 hétre nem volt még menzi akkor csináltam másikat és úgy lett pozitív. Ne keresd a tüneteket mert ilyenkor még a java része bebeszélt és ha negatív a teszted jobban elkeseríted magadat! Hidd el nekem. Várj még egy hetet legalább és akkor is reggeli pisiből csináld. De ez csak egy tanács vagy megfogadod vagy nem.

22hkm

2012. nov. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A tünetek ilyen idős terhességnél még nem jelentkeznek úgyhogy az nem attól lehet.
2012. nov. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg vasárnap, akkor tesztelj.

Ne figyeld ennyire a tested, mert bele bolondúlsz! Ezeket már lehet bebeszéled magadnak, mert ha nem figyelném észre sem vennéd...

2012. nov. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) elsö válaszoló neked gratulállk :)) remélem nekem is összejött :)
2012. nov. 2. 11:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen aranyos vagy! :) Szurkolok neked h összejött! :)
2012. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ma reggel csináltam tesztet, de negatív lett :(( reménykedhetek még vagy felesleges? :/ holnap kéne megjönnie..
2012. nov. 5. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keseredj el várj még vele addig van remény amíg nem jön meg :) szurkolok h a mikulás csak virgácsot hozzon idén ne pirosat!!! :D :D :D
2012. nov. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja amúgy az első voltam :)
2012. nov. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) én is reménykedem benne:D
2012. nov. 6. 11:33
 10/11 A kérdező kommentje:
Létezik olyan hogy a 16. napon sem mutatja ki a teszt a terhességet? :/
2012. nov. 7. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!