Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlagosan 6mm-es átmérőjű...

Átlagosan 6mm-es átmérőjű petezsák jó méret egy 5 (plusz/mínusz 1 hét) kismamának? Nem mondtak semmit a kórházban ennyit írtak a papíromra. Kicsit aggódom.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó méret, ne aggódj. Legközelebb már a kis szíve pulzálást is látni fogod, illetve ha nem is látod, de mondják majd.
2009. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt az utsó mensid, ha kérdezhetem? Lehet egyidősek vagyunk.
2009. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
május 10 én volt egy abom(mert gyógyszer mellett estem teherbe és azt mondta az orvos h kockázatos ha megtartom valamint az anyám utálja a páromat nem fogadja el pedig már évek óta együtt vagyunk és a terhességem alatt többször elájultam mert ugy felidegesített.sokszor megütöttem a hasamat ez is ok volt,most nem fogom neki elmondani h terhes vagyok mert az előző terhességem olyan hatással volt rám hogy nagyon szeretném megtartani a babámat.már akkor abba is hagytam amúgy a gyógyszert..na mind1) 6 hétre rá jött meg 06 21én és július 7-8a körül pecsételő vérzésem illetve barna folyásom is volt kb 3 napig.én nem számítottam mensinek a júliusit de akkor nagyon kicsi lenne a babám mert már 7 hetesnek kellene lennie,így viszont ha azt menstruációnak számítom azt a kis pecsételést akkor kijön az 5 hét.és neked?tök jó ha egyidősek vagyunk...
2009. aug. 11. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem júli 9-én volt az utsó
2009. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát az kemény mert nekem 9én múlt el az a 3 napos pecsételés szóval egyidősek vagyunk?és mekkora a babád?tüneted már van?
2009. aug. 11. 20:22
 6/11 A kérdező kommentje:
hahóóóóóóóó?
2009. aug. 11. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem 5 hetesen ugyanekkora volt, és mire a 7. hétre visszamentem már 1.1cm-es volt a picike!


16 hetes pocis

2009. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is gyógyszer mellett lettem terhes, de még nem voltam dokinál. Miért mondta azt hogy kockázatos? Én itt olyanokat hallottam, hogy a mostani alacsony hormontartalmú gyógyszerek nem befolyásolják a magzat épségét.
2009. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én nekem azt mondta a doki h éveken keresztül annyira sok a felhalmozott hormon h magzati elváltozásokat okoz.esetleg idegcső elzáródást...de a mostani dokim azt mondja h végül is nem nagy baj a gyógyszer melletti terhesség.megmondom őszintén nem tudom melyiknek higgyek.de azért fel a fejjel és boldog baba várást.ha elmész dokihoz írj h mi van veled.
2009. aug. 13. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:

valószínűlehg a második dokidnak volt igaza, az első meg megölt egy egészséges magzatot...


A hormonok nem halmozódnak fel sehol, hanem kiürülnek abszervezetből, viszonylag gyorsan, Annyira gyorsan, hogy egy be nem szedett tablettánál már újraindulhata peteérés, és teherbe lehet esni. Ezek a hormonok, amik a tabiban vannak, nagyon kis mennyiségűek és hasonlítanak a szervezet saját hormonjaihoz, nem ártanak a már megfogant picinek egyáltalán. Az idegcső-rendellenességeket meg a folsav hiánya okozza, amit magzatvédő vitaminnal nagyon jól ki lehet védeni. Hol szerezte ez az orvos a diplomáját??

2009. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!