Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt 4D-N az genetikait...

Aki volt 4D-N az genetikait is kért vagy csak mozizott? És hány hetesen?

Figyelt kérdés
Én a 24.héten szeretnék menni,mert ugytudom akkor már formás pofikája van.és még belefér a képbe.
2009. aug. 11. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a 23-ik hétenvoltunk, nem kellett kérnem a genetikait, mert alapból azzal kezdte. Azt mondta,hogy neki kötelessége megnézni,megmérni, mindent.
2009. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most kértem délután én is időpontot,mire oda jutok, 26 hetes leszek pont.Csak babamozit kértem valahogy úgy félek a genetikátol,inkább csinálja azt a dokim.amúgy ha genetikai uh-t szeretnél akkor a 18, és a 28. hét a legmegfelelőbb.Nekem így monta a védőnő az időpontokat.Boldog babavárást...
2009. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a jövő hónapban megyek, most 21 hetes vagyok, majd úgy 25-26hetesen. Azt mondta a védőnőm, hogy a 28. hétig belefér az egész baba, utána már csak részletek. Szerintem nem baj, ha genetikát is néznek, én úgyis azt veszem alapul, amit a MÁV Kórházban mondtak. Az árban az is benne van.
2009. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Anno az én dokim csak mozizott, és nem vette észre hogy beteg a kisfiam.

Nem a saját, hanem a gyereked érdekében olyan uh-ra menj, ami profi a felszereltséget és a szonográfust illetően, A-Z-ig minden megmér, ad róla papírt, és mindemellett még DVD-t is kapsz!

Üdv: 29 hetes

2009. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi most voltunk a 25.héten 4D-n,és a doki a genetikai vizsgálatot is megcsinálta.Mindent megmért és papíron rögzítette is.A vizsgálat nagyobb részét a mozizás tette ki,de nagyon jó volt látni a picit.Az eredmények azt mutatják,hogy nem kell aggódni,rendben van minden.Kaptunk egy fotót is a piciről,na meg persze,DVD-t is.Megérte elmenni.

26 hetes kismami

2009. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit értetek genetika alatt???Azt,hogy megméri a Hc,Fl,Bpd stb...adatokat?Mert azt általában minden UH-on mérnek,mozizásnál is szoktak,nekem is így történt.Rendes genetika a 12-13.héten ill. a 18. hét körül van. Vagy rosszul tudom????
2009. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én azért mentem 4D-re, hogy tetőtől-talpig átnézzék a babámat, mivel a kórházban a kötelezőkön 2 perces a vizsgálat, amin nem hiszem, hogy mindent át lehetne nézni.

Én a 4D Genesisnél voltam, ott úgy kezdi az egészet, hogy lemér, átnéz mindent, mivel neki dokumentálnia kell, és neked is kell adnia 1 példányt.

Én 26 hetesen voltam, nagyon szép képek készültek.


33hetes pocis

2009. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem minden UH genetikai. Vannak olyan helyek, ahol csak befekszel, moziztok, felveszik, kapsz dvd-t meg képeket, és ennyi. Se papír semmi....

A genetikai ált. annyit jelent, hogy a szonográfus, minden egyes részét leméri alaposan a picurinak, kezdve a fejkörfogattól a gyomorig, a szíven át a vesékig, véráramlást, köldökzsinór-véráramlást, sőt még az agyi ereket is.

Voltam már olyan uh-n, ahol 5 perc alatt elintéztek (SZTK-s), kérdem én mennyire lehetett az alapos? Attól függetlenül hogy minden uh genetikai lenne, nagyon fontos hogy ki csinálja. Hiába látszik az uh-n eltérés, ha azt az orvos meg nem veszi észre.

Persze egyszerre az egész gyerek már nem fér bele, de egyesével a pici részeibe is lehet gyönyörködni. :)

Igen a dokim is azt mondta a 24 körül érdemes megnézni a kis arcát, már husisabbak. :)

2009. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!