Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32,33hetes kismamik hogy...

32,33hetes kismamik hogy vagytok? Meséljetek :-)

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én 31+2 hetes vagyok, de írok, ha nem baj, mert nincs jobb dolgom :). Ugyanis most jöttünk haza a kórházból, bent voltunk egy hétig. A múlt hétvégén a nagy frontok miatt elkezdtem nagyon görcsölni, keményedni (ki is írtam rá egy kérdést, hogy más is volt-e vele így). Bementem és befektettek, mert a görcsök kinyitották a méhszájat és nem maradtak abba, úgyhogy a koraszülés veszélye fent állt. 5 napig kaptam magnézium infúziót, kaptam antibiotikumot meg a baba 2x tüdőérlelő injekciót. Úgyhogy most nem vagyunk a legjobban, kicsit izgulok, hogy bent maradjon még legalább 3-4 hétig. Tegnap könyörögtem ki, hogy engedjenek haza, mert ott jobban tudok pihenni, ha több infúzió nem kell. Hazaengedtek, de nagyon szigorú ágynyugalom (csak tisztálkodni és mosdóba mehetek ki). Így vagyunk :)-- de azért itthon összevethetetlenül jobb, mint ott bent.
2012. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi pont ma vunk 32hetesek :) jól vagyunk, jövö7en UH, már nagyon várom, 28hetes uh-n volt akkora a pici fiam mint egy 31-32 hetes magzat szal kíváncsi vok most mekkora már :) a szülést non nem várom, iszonyat félek a fájdalomtól meg h szenvedni fogok főleg így h nagy lesz a fiam :S na de vhogy majdcsak túlélem...

Ha nagyon magas a pulzusom az számít vmit szülésnél? amúgy a vérnyomásom az jó. a picurnak is gyorsabban megy a szíve mint kéne de az még nem vészes a védőnő szerint. na ezek vannak felénk :)

2012. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En is most vagyok pont 32 hetes. Mar nagyon izgatottan keszulok a babara. Kedden megyek uh-ra kivancsi vagyok van-e mar 2 kg korul es hogy minden ok-e. Sokat mozog a kisfiam, szoval szerintem minden ok. Mar majdnem mindent megvettunk a babaagyat meg nem allitottuk fel. Meg 1 hetet dolgozok es utana rendet akarok minden zegzugba tenni mert utana erre nem lesz ido. Plusz kimosni a kisruhakat. Meg elo kell lassan kesziteni a korhazi csomagot. Nagyon varom mar!

Ja es ezerrel olvasok a szoptatasrol, felakarok ra keszulni :)

2012. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 32+1 vok! Valami mindig van :) úgy hogy sok nyugim nincs!Főleg h van már egy 3évesem aki egy másodpercig sem hagy békén :(! Szóval pihenni nem sokat tudok.Nekem is elég nagy a baba 31+0 már 1900gr volt..Farfekvéses ráadásul.. Én is félek a szüléstől eléggé..:/. Ja kislány lesz :) Nektek?? Nekem nagyon aktív a babám mindig főleg mióta ilyen frontok vannak. És te hogy vagy kérdező? :)Mikorra vagy kiírva?
2012. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

32+1 hetes kismama vagyok, iker lányokkal.

Nálam is nagyon aktívak a kicsik, sokat mocorognak.

Mostanában nagyon gyakran keményedik a pocakom és folyton zsibbad mindkét karom és kezem. Már nappal is zsibbadok.

Szerdán megyünk a nőgyógyászomhoz, remélem, hogy szépen gyarapszik a súlyuk, mert valószínű, hogy korábban érkeznek.

2012. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!