Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nektek mikor kezdett...

Kismamik! Nektek mikor kezdett el látszódni a pocakotok? Mekkora lett a végére és hány cm-rel/kg-mal született a babátok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen ütemben nőtt nektek és akinek nagy ill. kicsi pocakja lett a végére mekkora babát szült!? Sokan mondják, hogy a pocak mérete nem függ a baba méretétől!
2012. nov. 5. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

pici pocim volt a végén ugy néztem ki mint a félidős terhes aztan 3150gramm volt a lányom

most se nagyobb

2012. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
Tényleg nem függ a baba mérete a pocak méretétől. Nekem nem volt nagy hasam a baba viszont nagy volt 4080 gramm és 57 cm, 35 cm-es fejkörfogat. Nekem a 12. héten kezdett el látszani a pocakom.
2012. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 20. héttől vették észre mások is hogy babát várok. Végig kicsi hasam volt mindenki piszkált is vele. 37. héten szültem és még a szülésznő is megkérdezte, hogy biztos ennyi idős terhes vagyok, mert akkorka hasam van, mint egy 7 hónaposnak. Ennek ellenére 3050 gramm és 52 cm volt a kislányom.
2012. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 20. hétig a régi nadrágjaim is jók voltak, 7 hónapos terhesen úgy néztem ki, hogy "talán kicsit meghízott, de lehet terhes is". Mivel kicsit dagi vagyok, így nem lehetett egyértelműen eldönteni. A kicsi 3460-al, 53cm-el született.


A második terhességgel már a 12. héten látszott, hogy ez bizony baba, 16 hetesen már akkora pocakom volt, mint egy 6 hónapos terhesnek, 6 hónaposan meg akkora volt a hasam, mint amekkorával először szülni mentem:) A lányom 3090g-al, 52cm-el született:) Pedig mindenki azt mondta, annyira hatalmas a hasam, hogy biztosan nagy baba lesz, a második amúgy is mindig nagyobb. Hát tévedtek - majdnem 0,5 kg-t:D

2012. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sokat híztam, 23 kilót, de nem volt nagy hasam. A 28. héten kezdett el látszódni úgy, hogy idegeneknek is nyilvánvaló lett, h terhes vagyok. A babám 40+6ra született 3440 grammal és 53 centivel.
2012. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!