Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » II-III érettségű méhlepény...

Manócskaah kérdése:

II-III érettségű méhlepény normális ennyi idős terhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdésem az lenne hogy normális e hogy a méhlepényem II-III érettségű de még csak a 34.hétben vagyok. UGye ez nem jelenti azt h mindjárt szülök,mert a III fokú érettségnél már szülnek a nők,ha jól tudom. Kérlek segítsetek,nagyon emg vagyok ijedve :(



2012. nov. 6. 19:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Valaki írjon legyen szíves :(
2012. nov. 6. 20:26
 2/9 anonim ***** válasza:
hát, szerintem ne izgulj, ha a doki nem mondott semmit. Én nem értek hozzá, de lehet, h nem húzod ki a 40. hétig, csak 37-38ig, de az már jó, nem? Hallottam már olyanról, akinek szintén korán ért, rendszeresen ellenőrizték, és normál időben szült. Ne izgulj, amúgyis a végén vagy már, nagy baj úgysem lehet!
2012. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Hát azért még jó lenne ha minimum 3hetet bent maradna.az sem baj ha 4et. ha annyit kibír akkor már örülni fogok nagyon :) Csak nem akarom hogy a 37.hétnél előbb szülessen meg. :(
2012. nov. 6. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! 35+2 hetes vagyok. A 32+2-es UH-n még I-es volt, a 35 hetesen III-as. Megijedtem én is egy kicsit, de a terhespathologián azt mondta a nővérke, hogy nem kell ezért megijednem. Azért félek tőle, de majd pénteken talán lesz lehetőségem orvossal is beszélni erről.
2012. nov. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nekem ezt a dokim mondta.és tegnap voltam bent kórházban,holnap megint mennem kell,kontrollra.biztos nem véletlen :/
2012. nov. 7. 07:36
 6/9 Mezeine ***** válasza:
A lepény öregedés azért van. mert a baba használja. Ha túl öreg a lepény a baba nem kap megfelelő mennyiségű oxigént. Azért néz meg minden nap, mert ezt figyelni kell. Valószínűnek tartom hogy ha gyorsabban öregszik mint kellene, akkor elindítják nálad a szülést. Azért ne izgulj nagyon. Én jóval a kiírt idő után szültem öreg lepénnyel a baba belekakilt a magzatvízbe is. és semmi baj nem lett :-)
2012. nov. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Remélem még 3 hetet kibírok így,meg a baba is.Akkor már nem nagy gond ha megszületik.
2012. nov. 7. 08:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, hogy vagy? Megszületett már a babád? Hasonló cipőben járok, mint te, nekem is II-III.fokban érett volt a méhlepényem a 34 hetes UH-n.
2012. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia.megszületett igen. a 36.héten 3000grammal és 52cm el.teljesen egészséges és gyönyörű szép kisbaba,ma már 3hónapos:)
2013. márc. 1. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!