Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étkezés után állandóan azt...

Étkezés után állandóan azt érzem hogy a torkomig visszajön az étel. Még csak 8 hetes vagyok, soha nem volt ilyen problémám ezelőtt. Normális ez a tünet ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nagyon kisadagokat eszek de még így is étkezés után fél órával már a torkomba érzem az ételt és legalább 2-3 órának is elkell telnie hogy ez az érzés megszűnjön.

Ezzel együtt jelentkezett a gyomorégés és a mindentől büfögés is, de ezek már jóformán megszűntek.

Előre is köszönöm a választ!


2012. nov. 7. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális tünet. Nekem ezzel kezdődött a hányós időszak.
2012. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már a hányingeres időszakon túl vagyok legalább 3-4 napja elmúlt magától de helyette jelentkezett ez.

Nagyon remélem nem leszek hányós, mert akkor munka kilőve.

2012. nov. 7. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de nekem is így volt. Elő jött aztán elmúlt 3-4 napra, aztán megint előjött, elmúlt. A vége mégis kórház lett vészes hányás miatt. Remélem neked nagyobb szerencséd lesz és megúszod 1-2 émelygéssel. :)
2012. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát remélem hogy tényleg megúszom. Sajnálom hogy kórházba kerültél.

Egyébként mikor múlt el teljesen ha elmúlt?

2012. nov. 7. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Betöltöttem a 12. hetet, akkor enyhült, aztán a 14. hétre mult el teljesen. Kitartás. Mindent megér. :)))
2012. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát persze hogy mindent megér, csak sajnos anyagiak miatt nem hagyhatom a munkám abba majd csak később. A főnök pedig egy szadista igaz még nem mondtam el hogy babát várok, el tudom képzelni hogy fog neki örülni.

Egyébként tegnap nagyikám tanácsára főtt csirkemellet eszegettem rizzsel(meg egy kis tartárral). És valamivel kevesebb ideig jelentkezett a visszajön a kaja érzés.

Azt mondta még hogy citromfű teát igyak sokat kamillával keverve azt még csak ma vettem de este kipróbálom az tuti.

Te hol tartasz már, pocakos vagy még vagy már két kézzel fogható az eredmény?

2012. nov. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!