Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamák nektek is...

37 hetes kismamák nektek is keveset mocorog a lurkótok? Napi húsz azért moccan? Veszprémbe szül valaki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 21:35
 1/5 anonim válasza:

Nekem ezen a héten kezdett jóval kevesebbet mozogni, de az orvosom megnyugtatott,hogy csak kevés a hely illetve készülődik a születésre és ilyenkor az a jó ha sokat pihen, mivel minnél többet pihen annál jobban fejlődik. Napi átlagos mozgása:15-25 között van. 36 hetes kismama.

Remélem segítettem valamennyit

2009. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Hol fogsz szülni?Az enyém is jóval kevesebet mozog sőt a magzstvíz is kezd fogyni azt mondta az orvosom Neked mondtak ilyet?
2009. aug. 13. 05:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nézesd meg magad, mert sok oka lehet, hogy keveset mozog a baba. Ebbe nem kéne belenyugodni!

Négy terhességem alatt végig sokat mozogtak a babáim. Kivéve mikor baj volt! S akkor tényleg baj volt!

Próbáld megelőzni!

2009. aug. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az első vagyok. Nyíregyházán fogok szülni, azt viszont nem tudom mit jelent,hogy kevesebb a magzatvíz. Viszont a ha reggel 9 és este 9 között meg van a 10 mozgás akkor még ne izgulj,ha viszont nincs meg akkor uzsgyi a kórház. Ezt azért mondom mert megkérdeztem inkább erről a védőnőmet is. További kellemes babavárást és gyors szülést kívánok!
2009. aug. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát végülis meg van a 10 mozgás sőt talán a húsz is.

Csak nem akkorákat mocorog, mint mondjuk pár héttel ezelőtt

És ha egy Nst -t csináltatok az jó? Bár az is olyan hogy vagy mozog akkor is vagy nem. Lehet épp alszik akkor.

2009. aug. 13. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!