Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyiregyházáról volt valaki...

Linduci kérdése:

Nyiregyházáról volt valaki debrecenben genetikain?

Figyelt kérdés
ha igen akkor mikor lehet menni mert a védönő azt mondta hétfön déltöl és nem kell idöpont.
2012. nov. 8. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én voltam, iszonyat sokan vannak mindig, 3-szor voltam, egyszer sem úsztam meg 3 órás várakozás alatt...

Egyébként 2-ig van rendelés, és azt mondják, hogy legkésőbb 11:30-ra oda kell érni. Időpont tényleg nincs.

Ha bármi kérdésed van még szívesen válaszolok!

2012. nov. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ultrahang volt vagy mit csináltak?
2012. nov. 8. 11:02
 3/5 A kérdező kommentje:

Még valami pontosan le tudnád irni hol van a klinikán belül?

Elöre is köszi.

2012. nov. 8. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Először uh van, aztán várni kell(kb órákig) majd behívnak a tanácsadásra ( kb 5-10 perc)

Nem tudom neked miért kell menni, de nekem az AFP eredményem nem volt jó, és egyből javasolták az amniocentézist, mint mindenkinek.

Azt hogy hol van pontosan, a kapunál elmagyarázzák neked, mert így leírni elég bonyolult lenne.

Ja, és a parkolás horror áron, amikor először mentünk 4400 ft-ot fizettünk...

2012. nov. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem a korom miatt kell mennem mert 35 elmultam ugy néz ki vonattal megyek igy a parkolást meguszom:)
2012. nov. 9. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!