Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öltözködés, nagy pocakra hol...

Öltözködés, nagy pocakra hol lehet bp-n normális áron nadrágot kapni?

Figyelt kérdés
4-5000 ft-ot tudok rá szánni...
2012. nov. 8. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiban olcsòbban is kapsz.
2012. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

kismama ruhát?...

hol?

-első gyerek, még nincs ilyen irányú tapasztalat...-

2012. nov. 8. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is Ázsia Centerben vettem.

A bal oldali épületben a földszinten bal kéz felől van egy üzlet, ami előtt kirakott gatyók vannak, ott lehet kismama nacikat, szokikat venni, felsőket venni, kérdezd meg az eladót. (4000, 5000, 5500 ft-okért)

Én még otthoni gatyónak vettem háremjellegű gatyókat is a jobb oldali épületben valahol hátul (2800 ft/db), azok nagyok kényelmesek. 9.hónapban is tudom őket használni.

2012. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Háda turikban is szokott lenni. Én kínaiban még sosem láttam. :(

Viszont a c&a/ban tuti van.

Drágábban ugyan, de most 7végén lesz joy 7vége és aszt hiszem lesz benne 20%-os kedvezményre jogosító kupon.

Boldog babavárást!


(Merre laksz egyébként?)

2012. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg!!!! Ázsia Centerben is van! :)
2012. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A visegrádi utcában a 13 kerületben van egy kismama bolt ahol használt ruhákat árulnak. Ott elég sok minden van és nagyon jó áron.

Van boltjuk a Westendbe is, de az drágább.

2012. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! mennek a zöld kezek.... :)
2012. nov. 8. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vettem a C&A-ban, de nem volt valami jó. (SOS-ben kellett, mert már a 12. héten nem jöttek fel rám a gatyáim) Állítható derekú, de nem pocakbetétes, így már a 6. hónapban új kellett, és a combjánál elkezdett fesleni! 10 ezreket nem akartam kiadni egy másikra, így a Sárkány Centerben vettem 4000.-ért, nem kopik, nem szakad, nem feslik. Nagyon jó! Eltettem a 2. bébihez is! :)

A Nagyvárad térnél lévő Hádá-ban külön teszik, pult alól lehet kérni! Azok is jók!

2012. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as igen.. énis C@A-ban ugyanígy vettem... -kellett mert már szűk volt a többi...- leárazva. És rám még feljön, de már kicsit szűk a pamut rész... -és 3/4-es szárú uhogy nemártana lassan egy normális hosszú szárút venni... :p
2012. nov. 8. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!