Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a terhesség eelso jelei?...

Mik a terhesség eelso jelei? Mibol lehet rajonni, h valaki terhes? Elsosorban azok valaszat varom akik mar voltak terhesek, hogy ok mibol jottek ra (rosszullet, hanyinger stb)

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy elmaradt a menstruáció. Nekem tüneteim csak 6 hét utánvoltak
2009. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem voltam elég figyelmes, mert volt hogy a hússzeletelés közben rosszul lettem és majdnem kidobtam a taccsot. De erre a jelre nem figyeltem, csak mikor elmaradt nekem is akkor esett le h miért is volt.
2009. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is a pozitív teszt volt az első jel :) M.
2009. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elmaradt a menszim, utánna 2 héttel reggeltől estig hányás, rosszullét. Ja meg persze a pozitív teszt!!

Gyanús vagy magadnak?

2009. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak felek, hogy a tabletta kevesbe volt hatasos az elmult 4 napban, mivel rosszul szedtem be. Vasarnap helyett hetfo reggel es hetfo este helyett kedd reggel vettem be.De mar kedd este a pontos idoben vettem be ahogy szoktam szedni. Felnem kene vagy nem? Kedd est szeretkeztem a volegenyemmel es belem is elvezett.
2009. aug. 13. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tablettát nem ebben a hónapban kezdted el szedni először, és eddig nem lettél mellette terhes, akkor ebből semmi bajod nem lesz. (pl.:évek óta szeded) Sokszor a kiürülésre akár hónapokat kell várni. A 12 óra erre nem elegendő. Ha nagyon rosszul szeded be, vagy kihagysz egy pár szemet max. menstruálni fogsz. Ne aggódj, folytasd a tabletták szedését. Ha az összes elfogyott a haviból, és nem jön meg vagy esetleg kételkedsz vegyél egy tesztet.
2009. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak mellfeszülés volt, amit előtte még soha nem éreztem (mensikor se).

De ha nem ebben a ciklusodban kezdted szedni a gyógyszert, akkor ne aggódj, azért már védett vagy valamilyen szinten. Persze véletlenek mindig vannak... Ha nem jön meg a menstruációd a szokásos időben, vegyél egy teszted, aztán majd meglátod a továbbiakat....

2009. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mar marcius ota szedem...koszi a valaszokat :-)
2009. aug. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!