Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE II? 2013. febr. Vége-márc...

SOTE II? 2013. febr. Vége-márc eleje? Van itt valaki akivel egyidőben vagyunk, és lehet találkozunk?

Figyelt kérdés

2013.márc 2-re vagyok kiírva!A SOTE II-n fogok szülni, saját orvosom van!

Első baba lesz, mesélnétek hogy zajlik a szülés?Kit engednek be?Egyáltalán milyen a szülészet?MESÉLJETEK!


2012. nov. 12. 06:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Sote II-n fogok szülni, de márc. 30ra vagyok kiírva, igaz, az első babámat 38.héten szültem, szintén Sote II-n, 2éve. Vasárnap délután volt, tök kihalt volt a kórház. 3kor mentünk be, 7perces fájásokkal, ügyeletes megvizsgált, ctg-re rakott. Kettesben maradtunk a férjemmel, 16.30kor elfolyt a magzatvizem, akkortájt jött meg a fogadott szülésznőm. Mondta, sétáljunk át a szülőszobára(max 10m).visszagondolva úgy tűnik,mire átértem vajúdva 7óra lett. Pár percnek tűnik az egész most. 7re jött a fogadott dokim,akkor kezdődött kb. a kitolási szakasz, 8kor szüetett
2012. nov. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
meg a picikénk, apás szüléssel. Csodálatos élmény volt, és tényleg nem emlékszem se a fàjdalmakra, sem az idő múlására. 2órát maradhattunk 3asban utána a szülőszobán.
2012. nov. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia,

én ugyan április 1-re vagyok kiírva,így reméljük nem találkozunk,mert akkor mindkét babóca a kellő időben születik:)

Voltál már szülőszoba látogatáson?Én még nem,de nagyon tervezem.Nálunk második baba,az elsőt nem itt szültem.Sajnos a kórházról elég sok rosszat hallottam mostanában,de a dokimban(dr.Lintner Balázs) nagyon bízom.

Szülésznőt fogadtál?

2012. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

ÓÓÓÓ, hát Én ismerem dr.Lintner Balázst, mert hozzá jártam az ISTENHEGYI GÉNDIAGNOSZTIKÁBA uhk-ra, meg 4D-re is hozzá megyek dec.20-án!Az Én orvosom dr.Sipos Miklós Ő is a SOTE II-n van, és genetikai vizsg.küldött az Istenhegyire ott találkoztam a Balázzsal!A szülőszobán még nem voltam, gondolom nemsokára küldd a doki, még nincs szülésznőm, de a dokim valamilyen ETÁval dolgozik a szülésekkor, akit még nem ismerek.A szülészetről annyit hallottam, hogy korszerű-felújított, de semmi többet.Így várom a válaszokat, a tapasztalatokat, a történeteket, hogy kinek milyen volt....Boldog babvárást Mindenkinek! 25hkm

2012. nov. 14. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Egerszegen szültem ! Viszont így is elmondom a tapasztalataimat ! Mi Egerszegtől 1 órányira lakunk Nagykanizsán ez is egy város kórházzal ellátott , de a dokim is ott dolgozott , meg komplikáció is volt a babavárás közben , úgy , hogy inkább oda mentem , mert ott van egy nagyon jó baba osztály van , de a komplikáció csak 1 hónapig tartott , nem látták a kezét a babának 2 ultrahangon majd megfordult , és megláttuk a kezét az én legnagyobb megnyugodásomra ! Szonja úgy gondolta , hogy ő 2 előbb jön a világra , amint elkezdődtek a fájások azonnal indultunk ez egy hétfőin napon volt ! Mire oda értünk már 5 perces fájásaim voltak ! Szörnyű volt az út ! Majd ez volt 9 - kor reggel ! Majd felpörgött minden , beindultak a fájások rendesen ! 10:30 vittek be a szülőszobába , és 11:45 megszületett !
2012. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mind a 3 gyerekemet itt szültem, nagyon meg vagyok elégedve, ha lesz egyszer 4. őt is itt fogom!

Itt tudsz olvasni a kórházról: [link]

Nekem 2 barátnőm is Sipos-Eta párossal szült, nagyon elégedettek voltak.

2012. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Leírnád priviben. ha nem gond, a dr.Sipos-Eta párossal kapcsolatban mit hallottál?Mik a tapasztalatok?Mennyit kérnek?...stb., Illetve hogy zajlott a szülés velük?

Sokat segítene, mert az Én orvosom is dr.Sipos Miklós!

Köszi szépen need is a választ!

32hkm

2012. dec. 30. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 5 hete szültem a SOTE II-n. Tapasztalataim:

A szülészeten mindenki nagyon kedves. A vajúdóban éppen akkor éjjel 3-an voltunk. A férjem végig benn volt mellettem. Rendszeresen jöttem vizsgálni a tágulást. A szülőszoba jól felszerelt, de ezt majd látjátok ha meglátogatjátok. Nekem mondjuk nem volt időm, erőm használni bordásfalat meg ilyesmi, mert aránylag hamar megszültem. Az ágy kényelmes.


A csecsemő osztályon már kevésbé pozitívak a tapasztalataim. Vannak nagyon kedves csecsemősök, illetve kevésbé. Segítenek, de csak ha kérdezel. Alapból nekem kellett rájönni a pelenkázás átöltöztetés fortélyaira. Ajánlom, hogy ha kezdők vagytok, nézzetek videót előtte :). A babák végig veletek lehet, csak fürdetni viszik el. A szobák kényelmesek, a kaja finom, szóval azért 3 napot ki lehet bírni!


Jó babavárást és könnyű szülést :)

2013. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 iringo03 válasza:
sziasztok! én júniusban szültem ott fogadott orvossal és szülésznővel. Az orvosom dr Lintner Balázs volt. Igen a szülészet valóban nagyon modern, mondjuk én a 6 ágyas vajjúdótól nagyon óckodtam, hála istennek nem is kerültem oda. A csecsemőosztályon rettenetesen bunkók, valóban az ég világon semmit nem mondanak el, egyik percről a másikra döntenek, hogy hazamehettek e a babával, nálunk a 3 napot sem várták meg, én fizetős szobában voltam és nem bántam meg.
2013. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!