Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnézium helyett mit lehetne?...

Magnézium helyett mit lehetne? 36 hkm

Figyelt kérdés
Sajnos már nem vehetek be magnéziumot. Van esetleg valami tea vagy módszer arra, hogy az állandó görcsösséget elűzni?

2012. nov. 13. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Már nem kell "elűzni".

Hamarosan szülni fogsz, készül a szervezeted, ez így a normális.

2012. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A magnéziumot is azért kell elhagyni a terhesség végén, hogy ne lazítsa az izmokat, mert az késlelteti, lassítja a vajúdás, szülés folyamatát. Bármi, ami ugyanezt az izomlazító hatást okozza, ugyanúgy nem ajánlott, pont ugyananazon okból! :)

A terhesség vége felé teljenes természetesen a görcsök, és az sem gond, ha a görcsök miatt elkezd nyílni a méhszáj, hiszen már semmi akadálya annak, hogy megszülessen a picid, már nem próbálnák visszatartani...


Úgyhogy kitartás, nem sok van már hátra!

Az egyetlen dolog, amit tenni tudsz, hogy nagyon sokat pihensz!!!


Könnyű szülést! :)

2012. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez már a szülésig ilyen lesz, csak jobban fog keménykedni.

Készül a szervezeted a szülésre, lehet nyílik a méhszáj.

Ha magnézium helyett mással akarod lazítani a méhed, a szülés lenne nehezebb!

2012. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
örülj neki, ha görcsölgetsz, akkor azt jelenti hogy nyílik a méhszáj, azaz rövidebb idő alatt fogsz szülni. nekem is ez volt, 36 héten hagytam abba a magnéziumot, 38 hetesen mikor elfolyt a víz, már 2 ujjnyira nyitva voltam, és első szüléshez képest viszonylag hamar meglett a fiam, nem kellett 16+ órákat vajúdnom, mint másoknak.
2012. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, csajok! Csak ülni jó, semmi más. :(

Bízom benne, hogy a 38. hét betöltése után szülök.

2012. nov. 13. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt kellett szednem mivel sokat keményedett a hasam, és a külső méhszáj is kinyílt. A 36. héttől viszont már nem kellett szednem orvosi javaslatra. 37. héten született a lányom!
2012. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!