Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mastodynon csepp mellett...

Mastodynon csepp mellett eshetek teherbe? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy olyan nagy kérdésem lenne ,hogy ez a Mastodynon csepp ez pontosan mire való? most kaptam a nőgyógyászomtól, mivel babát szeretnénk és abba hagyom a fogamzásgátló szedését, de sajnos fogamzásgátló nélkül össze vissza van a menstruációm...Aki szedett már ilyet kérem írjon nekem. 23/L

2012. nov. 13. 13:43
 1/4 nini24 ***** válasza:

Én 2x lettem mellette terhes, rögtön az első hónapban, így igen,segíthet! Rendszertelen ciklusra szedtem, mellé meg méhpempőt és E vitamint! Segítettek! :D

21 hetes km

2012. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Hát reméljük. És hogyan szedted? meg mikor? meg mibe tetted? meg mellé szedjek még valamit? vagy hogy van ez? szedjem már most a fogamzásgátló mellett? vagy csak ha abba hagytam a fogamzásgátlót? vagy mégis hogyan ? tanácstalan vagyok.
2012. nov. 13. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:
én sima vízbe tettem az előírt adagokat és nekem is lett 1,5 hónap múlva pozitív tesztem :) jó kis cucc.
2012. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat én is elkezdtem. mostmár 3hete csinálom a kurát. remélem hamarosan én is kismama lehetek. amugy ti használtok attol függetlenül parfümöt, mert elvileg nem lehet de egyáltalán semmilyet? még akkorse ha csak a ruhámra fújom ?
2012. nov. 26. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!