Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nincs olyan érzésete...

Kismamák! Nincs olyan érzésetek, hogy a babátok "belső vérzést" okoz nektek, annyira rúg-vág?

Figyelt kérdés

Jó így egy picit durva, persze tudom, hogy nem okozhat belsővérzést,de már tegnap este óta olyan szinten rúg-vág, hogy egyes mozdulatainál összegörnyedek, még az utcán is, és ráadásul szinte folyamatosan ugyanott.

Ti hogy vagytok ezzel?

Még "csak" 30+4 hetes vagyok, mi lesz még akkor?? Mire számíthatok??:S


2009. aug. 14. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok. Az elmúlt 1-2 hétben annyira erőseket és durván mozog a babám, hogy hihetetlen. Néha azt hiszem kiszakad a hasfalam, és sokat fáj tőle a pocim alul (mivel még a lába van lent) és sokszor akkorát rúg a hólyagomba hogy csak úgy nyilal minden. Vagy annyira nyomja magát ki itt ott vagy egyszerre 2-3 helyen, hogy olyan mintha mindjárt kidugná a hasamon valamijét. De imádom! Nagyon élvezem minden mozdulatát még ha fáj is.

Amúgy a nagykönyvek erre az időszakra írják a legaktívabbnak őket. De azt is írják hogy a nap 95 %-át átalusszák, hát nem tudom hogy az én babóm mikor alszik mert reggeltől-estig mocorog. :)

Az előkészületekkel hogy állsz?

Szép pocakos időszakot a hátralévő időre! :)

2009. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Valahogy én is ezt érzem amit te.2napja voltunk 4d-s uh-n, ott 1.5 órát simán végig aludt, hiába keltegették, tornáztam. Azóta szerintem nem sokat aludhatott, mert éjszaka is szinte végig fent voltunk.Eszméletlen mi erő van a kis testükben!! :))

Amúgy szinte mindennel kész vagyok, már mint ruhák mosása, vasalása, kiságy össze van rakva, de még nincs benne az ágynemű, egy pár apróság hiányzik csak.

Úgyhogy most elég sokat unatkozom.Lehet picit korai volt, de legalább kész van!

Te hogy állsz velük? Kisfiút vagy kislányt vársz? És hogy fogják hívni?

2009. aug. 14. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nekünk is szinte minden megvan, még pár apróság kell de nem létfontosságú. A kiságyat még nem raktuk össze, majd aug. végén, és a baba cuccait sem mostam még ki. Lassacskán elkezdem, csak akarok venni babaöblítőt. Szerintem a jövöhéten nekiállok szépen lassan.

A korházi csomagomat is szedegetem össze, de még kell papucs, még egy szoptatós melltartó, bugyi, és betét. Hálóinget, melltartóbetétet már vettem... Egyenlőre a szekrényemben egy polcon gyűjtögetem, táskába majd olyan 36 hetesen teszem be.

Nekünk kislányunk lesz és Lillának fogják hívni :)

Nektek fiúcska vagy kislány?

2009. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kislány lesz nekünk is és Larának fogják hívni.

További boldog babavárást kívánok!!

2009. aug. 14. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Boldog Babavárást Neked is! :D
2009. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!