Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez a szüles...

Szerintetek ez a szüles közelettenek a jelei? Lehet hogy nem huzza a 40. -dik hetig?

Figyelt kérdés
Sokat fajdogal alul a hasam!:/Amikor mozog a pici rendesen a hüvelyemben erzem!Körülbelül egy hettöl amikor mozog elegge faj is,nem mindig de legtöbbször!Sokat kemenyedek is!Ja es rengeteg folyasom van!Kisfiu lessz!Szerintetek?37hkm
2012. nov. 14. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenki más, de nekem is ugyanezek a tüneteim vannak, kivéve a folyást, már a 36. héttől és már 2 nappal túl léptem a kiírtat. Szóval nem biztos, hogy előbb fogsz ettől szülni. Bár szorítok neked, mert ilyenkor néha már tényleg "teher". :)


40+2 hkm

2012. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezek a tüneteim, de az én dokim közölte velem, hogy ne pattogjak, a kisasszony még tuti bent marad vagy tíz napig... Pedig néha úgy fáj mindenem, hogy majdnem elbőgöm magam tőle, de mindig azzal nyugtatom magam, hogy ez semmi az igazihoz képest...


Kitartás!


38+5 hkm

2012. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 mmT ***** válasza:
46%
mi az a hkm? (bocsi, nem vagyok otthon a terhességben)
2012. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
hkm = hetes kismama
2012. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
"hetes kismama" Mézga Aladár féle jövőbeszédben. :D A 38+5 meg ugye azt jelenti hogy 38 hét + 5 nap, csak még mielőtt megkérdzed ezt is! :D
2012. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 mmT ***** válasza:
100%

köszönöm szépen, ezzel a rövidítéssel is közelebb vagyok a terhességhez :)


Kedves Kérdező, legjobbakat a babához! (unokatesóm babái mindössze 7 hónapra jöttek, és most zabálnivaló egészséges ovisok.)

2012. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat mindenkinek!Hat nagyon remelem mar nem kell ra varni sokat,mert mar nem birjuk apucival!:)Mindenkinek boldog babavarast es babazast!:)
2012. nov. 14. 23:30
 8/19 anonim ***** válasza:

36+3 hetes vagyok, és nagyon együttérzek Veled. Egyedül a hüvelyemben nem érzek semmit (erre eddig azt olvastam, ha beáll a medencébe már, akkor olyan a hüvely, mintha rosszul tettél volna fel egy tampont). A méhem ellenben itt-ott már egy simításra is fáj, főleg ott, ahol legtöbbet szokta magát kidugni. A hasam alján azt vettem észre, ha sokat keményedik, akkor egy fura vastag vonalat is érzek tapintással.

Aludni nem hagy, ő is ugyanazon oldalamat akarja használni mindig, mint én, és kiköveteli magának, hogy az az övé. Ha fordulok, jön utánam a kis édes alienünk, dugdossa a popiját és rugdos a lábacskájával. :) Kicsit már várom a végét, remélem, két hét múlva kibujócskázik. :)

2012. nov. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

36+2 vagyok. Ugyan ezek a tüneteim, csak az én babám még ráadásul méretileg is nagyobb a koránál. Tegnap este olyan érzés volt a hvelyemben,mintha zsibbadna, máskor meg mikor mozog a babó, akkor én is a hüvelyemben érzem....

Én reménykedek,hogy 37 hetesen már jönni akar.

Ha van kedvetek hasonló érzéssel rendelkezők, tartsuk a kapcsolatot.

36+2 kisfiús kismama

2012. nov. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én 38+1 hkm vagyok. Nagyon megviselnek ezek az utolsó hetek. Főleg ez a rengeteg front ami egymás után jön megy...vannak ilyenkor éjszakák mikor nem alszom a sok jóslótól, akkor van hogy a derekam akar leszakadni, van hogy úgy érzem szétfeszíti a picurka a hüvelyem-végbelem...ilyenkor mindig azt gondolom talán végre itt lesz az idő :) de aztán hirtelen elmúlik és csak az "enyhébb" tünetek maradnak, amik persze ugyan csak nem a legkellemesebbek.

Érdekes első babánál semmi "gondom" nem volt. Első fájásig fitt és vidám voltam :D most meg úgy érzem sokszor úgy megyek mint egy pingvin!!

Kitartást mindenkinek!!! Pár hét és mindenki a kezében tarthatja a kis picurkáját!!!!

2012. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!