Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gombás hüvelyi fertőzés...

Gombás hüvelyi fertőzés esetén a zárt méhszáj védi a babát. Ha ilyenkor van együtt az ember a férjével, az árthat a babának?

Figyelt kérdés
Már nincsenek tüneteim, végigcsináltam a kenőcs-kúp kúrát, csak félek, hogy mi van, ha picit még van fertőzés.
2009. aug. 15. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem 100%-ig védi a babát.

Amúgy menj el egy kenetvételre és ha abban már nincs gombaspóra akkor mehet a szex. Ennyit megér a baba és a te egészséged, még nem terhesen is.

2009. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a férjed is végigcsinálta? ha nem, akkor gumi:) ha igen, akkor is, nehogy az a pici fertőzés visszafertőzze a férjedet is, és akkor kezdhetitek elölről:(
2009. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De a babának ártana az együttlét ez esetben? Nem tudok most kenetvételre menni, azért kérdezem itt.
2009. aug. 15. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok, az együttlét nem árt a babának, ha maradt gomba akkor az izélés nélkül is ott van a közelében... a legtöbb kismamának van gombája, nem árt egyiknek sem, ha ki van kezelve... nyugodtan sexeljetek, szerintem, a kenetvétel eredménye is legalább 1 hét...
2009. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!