Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok egész éjjel...

26 hetes vagyok egész éjjel mocorog a babu ami nem gond de nappal inaktiv gondolom akkor piheni ki a bulizást:D:D mekkora rá az esély ah megszületik is ilyen lesz éjjel fent van nappal alszik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet ebből megítélni.

Az én kisfiam minden este aludt a pocakomban,most viszont már 1 éves és még nem volt egy átaludt éjszakánk sem :-(

2012. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk bejött a dolog. Pociban általában este 10-re elcsendesült és velem kelt reggel 6-7 között. A mai napig így van. Jövô hónapban lesz 3 éves.
2012. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerek egész éjjel bulizott a pociban. Miután megszületett folytatta ez az Életvitelt:-))) 3 éves elmúlt amikor először átaludta az éjszakát.A tesója pocakban éjszaka nyugiban volt és miután megszületett akkor is ilyen maradt. Egy hónaposan már csak kétszer kelt éjszaka kajálni, egyébként aludt.
2012. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jok a kilátások :D:D:D
2012. nov. 18. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem neked nagyobb szerencséd lesz, mert én azt hittem megbolondulok, mire végre átaludta az éjszakát. Kemény 3 év volt, főként miután a tesó is megszületett. :-)
2012. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!