Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ártalmas a hosszú...

Mennyire ártalmas a hosszú ideig tartó idegeskedés, gyomorgörcs a babára nézve? 10hkm

Figyelt kérdés
a héten közöltem a főnökömmel, hogy várandós vagyok. enyhén szólva nem fogadta jól, sőt még nekem is esett, hogy "nem azt mondtad, mostanában még nem terveztek gyereket?" és nem ez volt az egyetlen ilyen jellegű és hangvételű kérdése. másnap szó szerint éreztem, hogy lépésről lépésre tartva a melóhely felé szorul össze a gyomrom. még 3hónapig szándékozom dolgozni(és ezt már mondtam is neki), de ez így nem járható út, hogy kiráz a hideg, amikor odajön hozzám. járt valaki hasonlóképp? hogy oldottátok meg?

2012. nov. 18. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A babára nézve igen ártalmas az idegeskedés. Ezt kerülni kellene. A főnökökről meg annyit, hogy én a párommal egy helyen dolgoztam, a párom felmondott, mert talált jobb lehetőséget, ezen bepöccent a vezetőség és engem is el akartak küldeni, hogy ne kelljen táppénzt stb fizetni. Természetesen nem hagytam magam. Azt mondtam, hogy közös megegyezéssel majd felmondok januárban, de azt várhatja, hogy én azt aláírjam. A mai napig nem kaptam meg a táppénzem, mert bénáztak(szerintem a főnök utasítására), én ennek ellenére nagyon nyugodt voltam. Egy-két napot tudott csak tönkretenni a főnököm. A babám is nagyon nyugodt volt mindvégig a pociban is, és mióta kibújt azóta is.

Sok szerencsét, és kitartást. Mellesleg ha nem megy, akkor ne erőltesd a munkát. Írasd ki magad táppénzre. Védett vagy!

2012. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha teheted, menj táppénzre. Orvosilag indokolt. A babának nem tesz jót az idegeskedés, stressz. Nekem volt egy sztorim, ez lehet véletlen is, de én úgy gondolom, a babám közbeszólt. A munkahelyemen megbeszéltük, hogy december végéig dolgozok, májusra voltam kiírva. Nem végeztem nehéz fizikai munkát, de már nagyon fárasztott a mindennapos bejárás, alig vártam az év végét. Az ünnepek előtt a főnököm elővett, hogy csak akkor fog visszavenni dolgozni, ha januárban még folytatom a munkát, mert nem tudnak helyettesíteni. Nagyon fáradtan és csalódottan, rosszkedvűen mentem haza. Rögtön lefeküdtem pihenni, nem éreztem jól magam. Begörcsöltem, elkezdtem vérezni, mentő, kórház. Hál'Istennek nem lett semmi bajunk, de onnantól táppénz. A babám megoldotta...
2012. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem jó, ahogy semmilyen élethelyzetben, de nekem a várandósságom alatt történt életem legmegrázóbb eseménye, ráadásul tartós... soha annyit nem rettegtem, mint akkor, mégis a kiírás napján, egészségesen született a babám, azóta 3 éves...:)
2012. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam leülök vele beszélni,bár idáig sem vezetett semmire,ha megosztottam vele a javaslataim,gondjaim,de hátha most eljut valami az agyoniskolázott agyáig.
2012. nov. 21. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!