Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebbe a tré anyagi helyzetbe...

Ebbe a tré anyagi helyzetbe honnan vegyek ruhákat?

Figyelt kérdés

Két kislányom után most egy kisfiú érkezik hozzánk:) aminek nagyon örülünk. De az összes babaruha lányos. Ismerős sem tud kölcsönadni. Havi kb. ezer frintot tudnák ruhára költeni. Ti hogyan csinálnátok? Most lassan már 16 hetes terhes vagyok.

Amik kellenek, mire megszületik a fiam:

-ruhák

-ruhapelus

-libero

-És majd amit a gyógyszertárban kell kiváltani. Tápszer nem fog kelleni(remélem)


2012. nov. 18. 15:41
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Második sorból kimaradt a szám: 2-3 ezer forintot tudok költeni.
2012. nov. 18. 15:42
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

nézz szét kilós turiban, ott rengeteg jó minőségű ruhát tudsz venni, iszonyat jó áron :)

én is elég sok mindent vásárolok turiban, meg vagyok vele elégedve :)

2012. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
ha megvannak a lányok régi ruhái akkor az otthonra nyugodtan jó a fiadra is, otthon mindegy mit koszol, elmenni meg vehetsz neki pár ruhát turiban, ott olcsóbbak és nem is olyan rosszak :)
2012. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A lányos babaruhákat, játékokat nem tudod eladni, vagy fiúsra elcserélni?
2012. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Add el a ruhákat, és vegyél abból. Vagy cserélj. A textil pelenkával mi a gond? Mind rózsaszín? Vegyél olcsó pelust, nem muszáj a libero. Havonta össze tudod spórolni a gyógyszertári cuccokra a pénzt. (500ft/hó.) Ja, és mit csinálsz, ha mégis tápszer kell? Miből veszed meg, ha ennyire nincs pénzetek?
2012. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
lányrucika be kell cserélni fiusra . meg lehet szervezni
2012. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Természetesen ha tápszerre lesz szükség, akkor nem fog éhen halni a kicsi:))

De mindkétszer tudtam sokáig ciciztetni, biztos nem lesz gond.

Most vettünk mosógépet és még pár dolgot, amit muszáj volt, ezért kell most spórolni ennyire. Pár hónap múlva remélem már jobb lesz.

A turi jó ötlet, oda mindenképp benézek:)

2012. nov. 18. 15:49
 8/23 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit átírnam a kérdéseket: ebben a tré anyagi helyzetben minek vállaltatok be a harmadik gyereket?
2012. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Spirál mellett fogant kedves utolsó:)

Köszönöm a nagyon értelmes hozzászólásod ;)

2012. nov. 18. 15:53
 10/23 anonim ***** válasza:
9%
Bocs, de értelmes kérdésre értelmes válasz.
2012. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!