Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama fürödhet-e?

Kismama fürödhet-e?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam :) kellemes meleg vízben, mindig tiszta kádban. ha zárt a méhszáj, szerintem nincs akadálya :)
2012. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs nyitva a méhszáj, ill nincs fertőzés, akkor igen. De forróvízbe nem.
2012. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fürödhet, de nem szabad forróvízben, és sokáig. Kellemesen meleg vízben max tíz-tizenöt percig, különben méhösszehúzódásokat okoz. Ja, és a terhesség elején annyira nem ajánlják, mert vérbőséget okoz és vetélés lehet belőle. Általában a 12. hét után már simáán lehet pancsizni! Nekem a dokim a 36. hétig engedélyezte, utána már nem lehetett. :(


Boldog babavárást!


39+2 hkm

2012. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Nekem lombikom lesz és azt mondták,h miután visszarakták az embriot feküdni kell,de az ismerőseim azt mobdják,h nem szabad feküdni.Mozogni kell mert az vérbőséget okoz,ez így van?
2012. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!