Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » CTG-t érdemes magánban csinált...

CTG-t érdemes magánban csináltatni? Karácsony felé lesz az első vizsgálat, heti 1 alkalom, de gondolom a kórházban tömegnyomor lesz. A dokimnak nincs CTG-je. Érdemes elmennem máshoz, vagy felesleges pénzkidobás, inkább menjek a kórházba?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 21:04
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt tudja valaki, hogy a MÁV/ÁEK kórházban van délután CTG vizsgálat?

Be kell jelentkezni oda, csak úgy fogadnak?

Mennyire tartják az időpontokat?

2012. nov. 18. 21:06
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz tömegnyomor,mert időpontot kapsz és azt igyekeznek be is tartani/betartatni a kismamákkal.

Én biztosan nem csináltatnám magán orvosnál,semmi értelme.Azt a pénzt más,értelmesebb dolgokra is fel lehet használni.Nyugodtan mehetsz a kórházba.

2012. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sosem kellett egy percet sem várnom. Ahogy odaértem a vizsgálatra, már csatolták is fel rám az övet. Nincs akkora gyermekvállalási kedv manapság Magyarországon.....
2012. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De ez a MÁV-ban volt, vagy máshol? :)

Csak azért kérdezem, mert ott mindig, akármikor mentem tömeg volt, és ott ácsingóztak a nagypocakos kismamák..

2012. nov. 18. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
En nem Mav korhazas vagyok. Vegig maganba jartam dokihoz de a ctgnel mar korhazban. Sztem felesleges. Biztos a mav korhazban is idopont foglalas van.
2012. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol időpontot kell foglalni,pontosan azért,hogy elkerüljék a kismamik "tobzódását". Legyen az MÁV vagy egészen másik kórház.
2012. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem a máv-nál vagyok, de itt mifelénk, ha választottál szülésznőt,akkor ő csinálja, ő ad időpontot, úgy ahogy bent van a szülészeten, és nem kell várnom. lehet ez nálatok is megoldható lenne.
2012. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ami még lemaradt, hogy nem fizetek érte, majd egyben a szülés után.
2012. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Háááát, én az Istvánban szültem, nem adtak időpontot.Volt, hogy órákat kellett várni, különösen mikor az egyik készülék elromlott és hetekig nem tudták megcsináltatni. De akkor már ráértem, az utolsó hónapban már nem dolgoztam. Vittem kaját, inni-, olvasnivalót és elvoltam. Biztos nem fizettem volna még ezért is, így is rengeteget hagytam ott a magándokinál.
2012. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!