Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég terhes lettem, nagyon...

Nemrég terhes lettem, nagyon örültem neki, most viszont félek, hogy elmegy, pedig eddig minden ok! Dolgozok is még! Mi az ami nem ajánlatos az első pár hétben?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél folsavat, magne B6-ot, és ha gondolod terhesvitamint is kétnaponta egyet. Ne idegesítsd magad, legyél boldog, gondolj szép és jó dolgokra, és nem lesz baj. Nyugodtan dolgozz, de ne erőltesd meg magad! Munkával gyorsabban telik az idő, hamar eljön a 12. hét, utána kicsit fel lehet lélegezni! Sok boldogságot! 25 hetes kismama
2008. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg, nem lesz semmi baj. Nem kell a rosszra gondolni, mindig csak ara, hogy minden rendben lesz!!!

Ne emelj, ne fürödj forró vízben és légy nyugodt, kiegyensúlyozott:-)Ne igyál alkoholt, ne dohányozz, és ha lehet tedd le a kávét.

Állatok után mindig jól moss kezet, ne egyél nyers húst, nyers tojást és lágy sajtot.

És örülj a babádnak, gondolj rá sokat, és hidd, hogy minden oké:-)

2008. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!