Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hétre volt totál...

Hanyadik hétre volt totál teljes állapotába kész a korházi csomagotok?

Figyelt kérdés
hány törölközöt vittetek?

2012. nov. 20. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Első babámnál 30 héten (rutintalan voltam)másodiknál 37 héten.Én két nagyobbat,és egy kicsit vittem.
2012. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 38.héten pakoltam be. Rászántam egy órát, és mindent bele tettem, ami csak kellett. 2db törölközőt vittem.
2012. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Háromszor szültem, és még nem volt olyan, hogy MINDEN meglett volna elsőre, mindig kellett ezt-azt behozatnom.


Harmadjára voltam egyedül "ügyesen" kész a csomaggal úgy a 38. hétre, de akkor meg be kellett feküdnöm túlhordás miatt, összesen 8 napot töltöttem bent, és hát pocakosan nem ugyanazok a dolgok kellettek, mint szülés után, így megint csak jócskán kellett behozatnom ezt azt.


Törölközőből a kettő az jó mennyiség, én emellé ajánlom, hogy vigyél egy henger konyhai papírtörlőt, azzal töröld az intim részt szárazra, így nem lesz véres a törölköződ.


És, érdemes még így is sötét színű törölközőket vinni, azon nem látszik meg, ha mégis "baleset" van.


És én vittem még egy kicsi kéztörlőt is.


Jó csomagolást!

Szép szülést!

2012. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első babámat várom,és mivel még tapasztalatlan vagyok ilyen téren a 30. héten már összepakoltam a korházi csomagot,biztos ami biztos alapon. :D

Én két nagy törölközőt raktam oda,meg egy kicsit.

32 hkm

2012. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Elso babamat varom, egy hete kesz a csomagom:) de mindig eszembe jut egy-ket aprosag, amit vennem kell meg hozza:))


35+2 hetes kismami

2012. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35 hetesen összepakoltam. Végül túlhordás miatt befektettek,az az előtti napon megnéztem mi kéne még és rájöttem,hogy igazából semmi fontos nem volt betéve :) egy kis törcsit vittem és egy nagyot,a kicsi az intim terület törlésére (sötét színű). Elég volt ennyi,mert öt percre lakunk a kórháztól,a párom meg úgyis hozta be,amit kértem. De szerintem (én 7 napig voltam bent) bőven elég egy nagy törcsi és egy kicsi.
2012. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,és a jó tanácsokat is :)
2012. nov. 20. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


a 36. hét végén erős görcseim voltak éjszaka, és nagyjából rendszeresek is voltak, úgyhogy rohantunk be a kórházba, de kiderült, hogy csak jóslók. Na akkor szépen összeraktuk a párommal a dolgaimat, meg a babacuccot is, és megveregettük a vállunkat, hogy milyen ügyesek vagyunk. Aztán a 38. héten a neten találtam egy listát a kórházi cuccról és kb kezdhettük újra, mert olyanokat hagytam ki, mint pl zokni, eldobható bugyi, wc papír, meg ilyesmik. De most már megvan minden, remélem már semmit nem kell külön behozatnom majd. Törcsit két nagyot és két kicsit tettem be, plusz a babának két fürdőlepedőt. Szerintem amúgy nekem lesz a legnagyobb kórházi csomagom az osztályon, mert egybe raktam a babaholmit az enyémmel. :)

2012. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!