Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a magzatnak a...

Lehet baja a magzatnak a lándzsás útifűtől?

Figyelt kérdés

Kb 5perccel ezelőtt teszteltem, határozott 2vonal lett X-Epil teszttel. Nem tudom el merjem-e hinni.

Viszont múlt héten végig, általában napi 2szer 1evőkanálnyi lándzsás útifű szirupot szedtem, mert nagyon köhögtem. Még mindig köhögök, most viszont a Stodal-t isszuk a férjemmel együtt, abból még kb 2x ittam a héten. De mindkettőn fel van tüntetve, hogy terhesen nem javasolt. Akkor ez most árthatott a babának, ha valóban itt van a hasamban? Én úgy gondolom hogy nem, ha még ennyire korai a terhesség, de azért jó lenne némi megerősítés. Hétfőre nem vártam, tehát még max 2-3 hetes lehet.


Nagyon köszönöm a válaszokat.


2012. nov. 21. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja gyógynövény
2012. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, homeós szer mind a kettő, mégis az van rájuk írva, hogy terhesség esetén nem ajánlott, ezért van némi kétely bennem.
2012. nov. 21. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem
2012. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabszem ***** válasza:
Nem lesz baja, a lándzsás utifű szirupot kisbabáknak is lehet adni.
2012. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

off: ha hétfőre nem vártad, akkor már 4 hetesnek számítasz


on: ilyenkor ha ártalmas is lenne se ártanál neki, mert még nem közös a vérkeringésetek, úgyhogy nem jut el hozzá semmi. De elvileg lehet szedni csak szigorúan be kell tartani, hogy mennyit szedhetsz milyen időközönként. AZért írják rá, hogy nem ajánlott, mert nem vállalják a felelősséget ha valami baj lenne, de ez a sedatif pc-re és kb minden homeobogyóra rá van írva, pedig simán lehet szedni őket.


No para! Gratulálok!!! :)

2012. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!