Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont 6 hetesen mit fognak látni?

Pont 6 hetesen mit fognak látni?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy 2 vetélésen vagyok túl, és most teszteltem egy pozitívat, de nem akarok újra túl korán menni, hogy ne lássanak semmit és idegeskedjek, és hogy feleslegesen 2 naponta piszkáljanak...


Szóval mivel pontosan tudom, hogy ma vagyok 3+5 hetes, ezért úgy gondoltam ráérek menni majd dec. 10-én, elméletileg akkor leszek 6 hetes.

Az utolsó mensim október 26. án volt, eszerint már 4+1 vagyok... de sajnos mindig késői ovum volt!


Tudom, hogy csak 3 nap különbség van, de ilyen korán még sokat jelenthet nem?

Vagy menjek még később?


2012. nov. 24. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
szia 6 hetes volam bár UH szerint 5 hetes 5-6 napos, és petezsák volt szikhólyaggal :) gratulálok neked!
2012. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 hét 5 naposan voltam és volt petezsák,szikhólyag:-)

2012. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Bár nekem mondogatták túl korán jöttem.Pedig azért mentem olyan korán mert barnáztam.A barnázással nem csináltak semmit nem érdekelte őket.
2012. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szerintem akkor marad a dátum! Dec. 10 doki! :D


Hát igazság szerint nekem is lesz..ták, amikor barnáztam... kb könyörögnöm kellett, hogy csináljanak valamit! Ezért is szeretném megkímélni magam ettől!

Sajnos ilyenek!


Jó egészséget kívánok!

2012. nov. 24. 10:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont 6 hetesen hüvelyi Uh-al már láttuk a petezsákot,a benne lévő 6 mm-es embriót és meghallgattuk a szívhangját is :) Életem legszebb élménye volt először hallani a babám szívét :D

Gratulálok a babádhoz!!


16+4 hkm

2012. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Igazából még sose hallottam szívhangot, mert az első terhességem igaz 7 hetesen (7 mm es petezsák) ment el, de szívhang ugye még nem volt meg embrió se.... A második vetélésem pedig úgy zajlott, hogy egyik nap + teszteltem másnap már a kórházban voltam...


Most azért bizakodok nagyon, mert most nagyon hamar kimutatta a teszt.. és szinte azonnal... ciklus 29. napján


Az előző kettőt a 40. nap körül mutatta ki...


Szóval már alig várom, hogy én is hallhassam a kis szívecskéjét! :D

2012. nov. 24. 11:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha van orvosod lehet hogy nem ártana vele legalább telefonon beszélni,mert ugye már két vetélésen túl vagy.Lehet hogy adna gyógyszert ami segít megtartani a terhességet.

Igen nagyot csalodtam nem gondoltam hogy lesz..nak ennyir.A női klinikára mentem.Arra gondoltam ott csak értenek a dolgokhoz.2-szer jártam ott rendelési időbe,meg ügyeleten.Szerintem beszélj a dokiddal ne keljen megint átélned amit már sajnos kétszer átéltél.

2012. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Majd még meglátom, beszélek a párommal, de igazából pont azért nem szeretnék korán menni, hogy nehogy baj legyen! Attól hogy 2 naponta feldugnak egy olyan ultrahangos izét nem lesz jobb semmi szerintem... úgy gondoltuk, hogy ha csak egy pecsét lesz vagy vérezni kezdek persze azonnal megyek dokihoz, de addig szerintem tényleg felesleges...
2012. nov. 24. 12:27
 9/10 A kérdező kommentje:
Jah, meg kedden megyek endokrinológushoz, aki tud nekem felírni hormonpótlást, ha szükséges! Vagy ha ő azt mondja menjek el dokihoz minél hamarabb akkor megyek! Már a keddet megvárom!
2012. nov. 24. 12:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, el, ma el kellette mennem a nőgyógyászhoz, mert az endokrinológus elküldött, Igaz még nem akartam, mert még kb. 4 hetesnek számoltam magam! és ma a ciklus 33. napján már láttak egy 5-mm-es szabályos petezsákot.. :D én már olyan boldog vagyok, hogy elmondani nem lehet :D
2012. nov. 27. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!