Sajttorta kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Párommal 4 hónapja próbálkozunk, eddig nem jött össze a baba. :( Legutóbb nem figyeltem a naptárt, akkor voltunk együtt amikor kedvünk volt. :) A nemvárt előtt 1 héttel kis hasfájást éreztem, épphogy csak fájt, a cicieim feszülnek, érintésre fájnak. Azóta minden nap fájt a hasam néha néha (1 nap 3x-4x) egy kicsit. 4 napja kellett volna megjönnie, a cicieim még mindig fájnak, a hasgörcs az utóbbi 2 napban viszont már annyira fájdalmas mint amikor menstruálni szoktam. Amúgy is nagyon hasgörcsös vagyok. Szédelgek néha, ma majdnem elájultam. Kicsit többet eszek a szokásosnál...terhesség tünetei lennének ezek? Vagy beteg vagyok? Mivel eddig mindig csalódás volt, attól félek, hogy ez nem terhesség hanem egy ciszta is lehet. Tesztet még nem vettem, félek az újabb csalódástól. :(

2012. nov. 24. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig erre csak a teszt tud választ adni neked!

Sok sikert!

Remélem pozitív lesz!

2012. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Akkor holnap megyek tesztet venni.

2012. nov. 24. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Tipikus terhestünetek :-) Viszont ha tényleg pozitív, azonnal kezd el szedni a magne b6ot, h ne görcsölj tovább.

Sok sikert!!!!

2012. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet és kiderül
2012. nov. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vettem tegnap 3 tesztet. Pozitív lett mind 3 :)
2012. nov. 26. 06:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Gratulálok! :)

Boldog babavárást!

2012. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))))
2012. nov. 26. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!