Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bírjátok még 38 hetese kismamá...

Bírjátok még 38 hetese kismamák? Nyákdugó elment már nektek? Fájások vannak? Ki tartás már tényleg nincs sok

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Még semmi jele a szulés kozeledtének,jol is érzem magam,még a korházi csomagom sincs teljesen osszepakolva.Elég nyugot vagyok ,ugye?
2009. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát igen elég nyugodt vagy. :-))

Nekem már a csomagom azért össze van pakolva

De nekem sincs semmi jele a szülésnek. Hányadik hétbe vagy?

Hol fogsz szülni?

2009. aug. 17. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!39 hetes vagyok de a nyákdugó nem ment el:(((( Csak annyi "jelem" van hogy sok a jóslóm már......pedig már szeretném a kezemben tartani a kisfiam:)

És te hogy bíród?Nyákdugó?

2009. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38+4 hetes pocis vagyok, semmi fajas, nyakdugo nem tavozott. Meg aranylag jol is alszom, csak igen egy pcit türelmetlen. Mar varom, hogy a karjaimban tartsam a kislanyunkat. Neked is kitartas es minden jot!!
2009. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát Nekem még tényleg semmi jele nyákdugó nem távozott fájás nincs. Aludni is jól alszom azt leszámítva hogy wc-re kétszer felkelek meg valamikor enni :-))))))

és hol szültök ?

2009. aug. 17. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:

én is 39 hetes vagyok.a nyákdugóm már két hete elment,de semmi jele h jönne a kisfiam.csak keményedek,de joslóm nemigazán volt,van eddig.pedig már igazán mennék szülni,mert már nagyon a kezembe tartanám a csillagomat,no meg már nagyon nyügös vagyok.

egyébbként én 22-re,azaz szombatra vagyok kiirva,és keszthelyen fogok szülni.

és Te hogy vagy?hogy bírod?

2009. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38+3 vagyok.Ma voltam UH-on és a BPD:87mm.ez nagyon kicsi,ugye? 2hete nagyobbat mértek,az hogy lehet?lehet elmérés?1 hete még teljesen zárt voltam,nyákdugó megvan,fájások még nincsenek és ma a lepény 3.fokban volt érett.Valaki meg tud nyugtatni?
2009. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát könnyen előfordul hogy elmérés. Meg ne aggódj szerintem ezek csak becsült adatok.

Biztos nincs semmi gond

Ne aggódj mert a babóca is meg érzi

Ha valami gond lenne akkor a doki jelezte volna az biztos

2009. aug. 17. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!