Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok egy babát, ha...

Megtartanátok egy babát, ha minden, de tenyleg minden ellene szólna, de ti belül valahol nagyon szeretnétek?

Figyelt kérdés
Harmadik gyerek lenne.
2012. nov. 25. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Velem így volt, minden ellen szólt, és megtartottam. Nekem is a harmadik.

17hkm.

2012. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Azóta nem voltak kétségeid? Hogy fog e ez igy működni,stb

Nekem már ki van tűze az időpont,szerda...

2012. nov. 25. 20:28
 3/21 A kérdező kommentje:
És Neked mennyi idős a két nagy,megkérdezhetem?
2012. nov. 25. 20:28
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Van kedved leírni mi szól ellene?
2012. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is a harmadik és megtartottam, pedig először nem akartam, a férjem ragaszkodott hozzá, mostmár ugy érzem jól döntöttem. Mi szól ellene neked?
2012. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ha leirom először is hülyének fogtok nézni,másodszor meg azt fogjatok mondani kamuzok.

Van egy 2,és egy 3,5 évesem már,sokszor alig birok velük,nagyon nehéz néha.

Nincs két hete hogy elváltam

Nincs semmi rendes végzettségem még,ki fog engem felvenni 3 kisgyerekkel dolgozol?

Többit nemsoká irom pill.

2012. nov. 25. 20:33
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Lakásod van? Ha a lakhatás megoldott én megtartanám, ha belül mélyen igazán akarnám. Ha mégsem, akkor el kell vetetni, és soha nem kell tovább ezen gondolkozni.
2012. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én tudod hogy voltam vele? Ha ezt a babát nem tartottam vona meg én le is köttettem volna magam, és soha többet nem adtam volna lehetőséget a sorsnak arra hogy közbeszóljon. Nálunk véletlenke a bébi, bár az elkötést most is meg szeretném majd szülés után csináltatni. Ha ugy érzed nem tudnád egyedül birni, akkor én azt tanácsolom ne tartsd meg. De ez csak egy vélemény.
2012. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
100%
Ezt igazából csak te tudod eldönteni. Én egyszer elvetettem egy babát, mert ahogy kiderült, hogy terhes vagyok a párom elkezdett inni, szórakozni, csajozni stb.. Anyagilag megengedhettem volna, hogy megtartsam, az utolsó pillanatban vetettem el. Azóta a volt párom börtönben van ittas cserbenhagyásos gázolásért. Soha nem tudjuk meg, hogy jól döntöttünk-e,mert a másik utat ugye sose járjuk végig, de én nem bántam meg. Azóta van egy rendes férjem meg egy kisbabám. Nagyon becsülöm azokat akik nehéz körülmények között is vállalják a babát, nekem akkor nem ment.
2012. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehet, hogy szereted még a pasast? Ő mit szól a várandósságodhoz?
2012. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!