Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen árthat a koncert...

15 hetesen árthat a koncert erősségű zene?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát a fülnek még baba nélkül sem egészséges.Èn biztosan nem hallgattam volna ilyen zenét.Eszembe sem jutott.

16hetes kislány anyukája.

2008. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem szándékosan hallgattam, mellettünk a téren szabadtéri koncert volt, nagyon erős volt a zene, nem sokáig, kb fél órát.
2008. máj. 26. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy arthat!!

Max. kesobb, mikor mar jol hall, egy kicsit idegesitheti,ezert cserebe jol megrugdal, de az egvilagon nem lesz semmi baja :-)

En ami a koncertet illeti: nem kell zardaba vonulni, mert az ember babat var!!!

Itt a nyar, lehet menni jobbra-balra kikapcsolodni, es bizony, nehol zene is van,hat nem katasztrofa. Nekem meg az nem jut eszembe, h magamra zarjam az ajtot, mert babat varok.

24 hetes kismama

2008. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helló! Én 16 hetesen éreztem először a mozgolódásokat és azon a héten elmentünk moziba és nagyon hangos zene, lövöldözés stb. volt a filmben. A babócám egyfolytában tudatta velem ("rúgdosott), hogy nem igazán tetszik neki.
2008. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tesz jót a babának a nagy decibel, komoly stresszforrás, de fél órától még semmi baja nem lesz.
2008. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!