Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény mintavételre megyek!...

Méhlepény mintavételre megyek! Tapasttalatokat kérek azoktól akik túlestek már rajta! Kell tartanom tőle?

Figyelt kérdés
A Bajcsi kórházba kaptam időpontot szeptember elejére.A + jó benne hogy 100 % megtudják már most állapítani a babó nemét
2009. aug. 17. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem válaszolok, de mi az a méhlepény mintavétel, miért kell? nem is hallottam még róla... hogy zajlik?
2009. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak: A méhlepény mintavételt hasonló célból végzik, mint az amniocentézist (magzatvíz mintavétel). Kromoszóma rendellenességeket állapíthatnak meg általa, és, persze, ahogy a kérdező írta, a baba nemét (ha kéred).

Én nem Budapesten, hanem egy megyei kórházban voltam. Aznap délután hazamehettem, a vidékieket benn tartották éjszakára. Kicsit kellemetlen, de ki lehet bírni. Nekem az volt "enyhítő körülmény" , hogy néhány percig láthattam a picit ultrahangon, amíg tartott a mintavétel. Arra koncentráltam, és nem a fájdalomra. Utána néhány napig pihenni kell, aznap még egy kicsit furcsa, fájó, húzó érzés a hasfalon, másnap már szinte semmit nem éreztem.Ha dolgozol, mindenképpen vegyél ki 1-2 hét táppénzes szabit, és kíméld magad utána. Jó babavárást!

2009. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Mennyi időt kellet várnod az eredményre?Nekem kb 2-3 hetet mondtak. Tehát 18-19 héten tudom meg az eredményt. Nagyon bízom benne hogy minden rendben lesz.Jó egésséget,boldog babázást!
2009. aug. 18. 07:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!