Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány gramm volt a...

Kinek hány gramm volt a súlybecslés szerint a baba súly 31-32 hetesen?

Figyelt kérdés

Tegnap, 31+5 naposan a babám becsült súlya 2265g volt!

Nem sok ez egy kicsit? Tudom, hogy nem pontos a becslés, de ha tényleg ennyi, akkor mire számíthatok?

Aki már túl van a szülésen az kérem azt is írja meg mennyivel született később a pindurka!

Köszönöm!


2009. aug. 18. 08:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha sok mit tehetnék, hogy fejlődjön szépen, de ne hízzon meg nagyon?
2009. aug. 18. 08:49
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a 30+4 héten volt 1520 g-os. Szerintem is egy picit nagyobb, de nem lehet, hogy elszámolták az idődet?

Szeded a terhes vitamint? Nekem a dokim azt mondta, hogy csak az első trimeszterben szedjem, hogy ne legyen oriásbébi. Ha sok gyümölcsöt eszem, akkor ugyanúgy megkapja a megfelelő, és kellő mennyiségű vitamint. Bár hozzá teszem, hogy én kistermetű vagyok, és már egy 4 kg-os baba is nagy lenne nekem. Amúgy sokan szülnek mostanság nagy babákat! Ne aggódj bent nem marad!!

Szerintem a továbbiakban próbálj ki valami terhesdiétát, hogy ne jusson túl sok kalóriához, viszont a vitaminokhoz, meg a minimum mennyiségű tápanyagot azért megkapja. Kérdezd meg a védőnőt, elvégre, ők ezért vannak, hogy ilyen esetekben segítsenek.

Üdv:35 hetes kismama

2009. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 33.héten 2 kgra saccolták
2009. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is tegnap voltam uh-n, 31+5 naposan. Nekem 1700gr-ot mondtak. Szerintem örülj neki,hogy jó súlyba van. Neked mennyire érett a méhlepényed?
2009. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 28+6 naposan becsülték 2100 gr-ra, 3500 lett a vége a kiírt napon, fiú. Úgyhogy ne aggódj, nem jelent semmit.
2009. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Meglepő volt a tegnapi adat :)Az Elevitet szedem, úgy hetente 2x, de el fogom hagyni, csak szoptatás alatt fogom megint szedni újra.

Majd meglátjuk mekkora lesz a kispasim :)

Ja, a méhlepény érettségéről nem kaptam semmilyen infót :(

Boldog babavárást és sok boldogságot Nektek!

2009. aug. 18. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!