Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek van, hogy már éhesek...

Nektek van, hogy már éhesek vagytok mármint a gyomrotok jelzi hogy kéne enni, viszont ha csak arra gondolok, hogy le kell nyelni egy falatot rosszul leszek?! Ti hogy élitek át a terhsséget?

Figyelt kérdés
És ez normális 6 hetes terhességnél? Még nem hánytam, de ugy érzem ha eszek biztos oda jutok.
2012. nov. 29. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
néha velem is előfordult, főleg a menzesz körüli napokkor. De sajnos én nem vagyok terhes. 12. hét után elmúlik.
2012. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 7 hetes terhes, és nekem is múlt héten kezdődött az émelygés. Hányni nem hánytam, csak mikor megéhezek (nagyjából minden 1-1,5 órában) már jön is a gyomorsav érzete, ettől pedig rosszul vagyok, muszáj ennem. Egyik nap jobb, másik nap rosszabb. Az éhség érzet is egyik percről a másikra tör rám néha, időm sincs semmivel előállni, néha már ötletem sincs, hogy mit egyek, mert gyakran előfordul, hogy amit pár órája nagyon kívántam, (direkt azt is főztem emiatt) azt utána már nem bírom megenni. :( Most ott tartok, bármilyen leves puszta gondolatától is fortyog a gyomorsavam, pedig eddig imádtam őket csak két hete azt főztem és mivel annyira ízlett, két tányérral is ettem belőle. Azóta nem kell! Most, a nyolcadik hét felé mintha már kicsit enyhülne, úgyhogy ne félj, van remény! :)
2012. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igy voltam ma én is mint te kedves kérdező. 7 hetes pár napos vagyok, ég és nyom, szorul a gyomrom mintha nyomná valaki, annyira ég a savtól, de ha eszek akkor meg öklendezek!
2012. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok mondani nektek csajok,hogy KITARTÁS!!!Én sem hánytam egyszer sem eddig,de viszont volt erős hányinger(párszor majdnem szaladnom kellett)és erős émelygés!!Volt szagundor,kívánósság,ételundor.Egyfolytában erős szívdobogás kapott el,jött a sápadtság és vele együtt a gyengeség-belső remegés.Úton-útfélen össze tudtam volna esni,az első trimeszterben nem is mertem elmenni sehova sem egyedül.Nehezen tudtam csak megfőzni is,mert a hozzávalók előkészítésénél is össze tudtam volna esni,olyan hirtelen jöttek rám a rosszullétek.De túléltem.A 12. héten mint akiről levágták.Most már csak nagyon ritkán jön elő a lesápadás és a gyengeség.Jól vagyok,és úgy érzem mint aki nem is terhes.A napokban kezdtem talán érezni először a babámat,úgyhogy azóta rákoncentrálok. :)

Kitartás,ti is túl fogjátok élni!! :)


17+2 hkm

2012. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, én is mindennap ezt élem át. :( Ha enni kell tiszta rosszul vagyok. Főzés is nehezen megy, a kedvenc kajáimat sem tudom megenni és a húst egyáltalán nem kívánom. Vegetáriánus lesz a babám? :) Sajnos én fogytam ezért, de igyekszem enni mert kell a babának. A rosszullét azért sokat javult a a 8. hét óta!

9 hetes és 2 napos kismami

2012. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!