Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tőzegáfonya teát, lehet inni...

Tőzegáfonya teát, lehet inni terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Vízhajtásra kellene... de csalán teát nem javasolták..., ezt viszont mondták, hogy nincs tiltva terhesség alatt, de mondom inkább megkérdezem..

Már próbáltam keresni a google-ban, de nem nagyon találok róla infot!


2012. nov. 29. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet!én még a kapszulát is szedtem.
2012. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.Nekem kapszulába van.Arra rá van írva terhesség alatt is alkalmazható.Akkor biztos lehet teába is inni.
2012. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tabletta volt és a dokim azt mondta ne szedjem.
2012. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tőzegáfonya kifejezetten ajánlott kismamáknak!!!!!

Mi nők hajlamosak vagyunk összeszedni a húgyúti betegségeket és ez megelőzésre is alkalmas!!!! Én is szedem folyamatosan bár nem vízhajtás céljából hanem felfázás megelőzésére!

2012. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazabol meg csak 5 hetes vagyok, de a doki azt mondta, hogy vizhajtot ne szedjek max teat.. remelem legkozelebb mar csak akkor vizesedek, amikor mar ott lesz az ideje... koszonom addig is ezzel a teaval probalkozok
2012. nov. 29. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!