Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez lehetséges?...

Szerintetek ez lehetséges? Vagy tényleg így van, a 23 hetes babácskámnál? Kép lent!

Figyelt kérdés

4D-s ultrahangnál, a baba combja 4,23 cm, és a talpacskája pedig 4,1 cm! Ez hogy lehet, ennyire félremérte a hölgy? Szerintetek? Láttam a 4D-s felvételen, hogy a combocskához képest teljesen arányos volt a Lábfej (talpi)!

Mitől van ez? Már nagyon sokszor megnéztem a videó ennek a részét! Irjátok meg légyszi a véleményeteket!


[link]


2012. nov. 30. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Kizárt dolog, h ekkora legyen a talpa....de ezt te is tudod, gondolom. Igazság szerint talpat nem is igen mérnek , csak combcsontot.
2012. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsiságból mérte le a hölgy! :) Tudom hogy ennek a mérésnek(talp) nincs jelentősége! Nem értem hogy jötetett ki ekkora szám!
2012. nov. 30. 14:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom értelmezni a beállításokat a gépen, de nem lehet, hogy jobban ránagyított, csak nem vette észre, és ezért rossz adatot olvasott le? Csak egy tipp. Amúgy nagyon szép talpacskája van :))) Gratulálok! :)
2012. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy félremérte egy kicsi. Viszont az én lányomnak tényleg nagy talpai voltak! Olyan hosszú volt, mint a sípcsontja. Én akármit el tudok képzelni :)

Amúgy mostanra teljesen átlagos mérető lábacskái lettek.

2012. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A védőnőm és az orvosom is mondta, hogy ne lepődjek meg hogy a talp és a combcsont szinte ugyanakkora. ez így természetes, később változik a növekedés mértéke.
2012. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]

De ezen a képen meg tök arányosnak tűnik minden :DDD

2012. nov. 30. 15:38
 7/14 anonim ***** válasza:
jaj de szép ez az utolsó kép!:)
2012. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen utolsó! És mindenkinek aki válaszolt! Nem izgulok, csak olyan érdekes ez az adat. :DDD
2012. nov. 30. 16:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez normálisan így van. Majdnem akkora a talpa, mint a combcsontja. Nem mért félre semmit, így is kell lennie.
2012. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nemár, gondoljatok már bele, h egy újszülött talpacskája kb. 4-5cm!! Ha 23 hetesen már 4 cm, azt jelenti, h gyakorlatilag nem is nő tovább, csak a baba minden "alkatrésze" nő hozzá?? Valaki leírja utána meg már az úgy is van? o.o
2012. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!