Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudtad elfogadni hogy...

Hogyan tudtad elfogadni hogy ha másodjára sem a vágyott kislány/kisfiú érkezik hozzátok?

Figyelt kérdés

Már van egy kisfiam, akit imádok, és 1000 kislányért sem cserélném el. Férjemnek is van másik házasságból fia. És most tudtuk meg, hogy második közös gyermekünk is fiú lesz. Nagyon-nagyon kislányt vártunk volna, persze-persze az a lényeg hogy egészséges legyen, és mindenképpen szeretni fogjuk! De nem tudom kiűzni a gondolataimból, hogy nekem már soha nem lehet kislányom.(több gyerekünk már biztosan nem lesz).


Kérlek, ne tartsatok gonosznak, mert mondom, hogy már most nagyon szeretjük a pocaklakót is, és nem helyette szeretnénk más valakit. De most már mindig megmarad a kislány iránti űr?


2012. dec. 1. 16:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre fiút szerettünk volna, mikor megtudtuk lány, csalódottak voltunk, de ez van, ezt kellett elfogadni, így is vártuk, és boldogok vagyunk vele, imádjuk!

Most a másodiknál én fiút szeretnék, férjem még 1 lányt.

Lesz ami lesz, szeretni fogjuk, de ha nem az lesz amit várok, megint csalódok picit.

Na de a azomszéso mit szóljon, 4 fia született!!!

Ő még fondkodik egy babán, hátha lány lesz, de ha fiú...

Mondta szeretné, de ez tartja vissza, hogy azért szeretne még egyet, hogy lánya legyen.

Látod, kinek mi jut:)))

Legalább nem kell ég halom pénzért a sok csajos játékot, ruhát megvenni! Engem ez fog vígaszatalni!

2012. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen meg marad, igazán én sosem tudtam azt feldolgozni, hogy mért nincs kisfiam, első házasságomból van egy 9 éves kislányom, akkor lányt szerettem volna és az is lett. Majd jó pár évre rá, a második házasságomnál fiúra vágytam, de kislány lett, majd mikor megtudtuk lesz még egy kistestvér, annyira fiút akartunk, hogy majdnem belebetegedtünk mikor mondták ő is kislány, de imádjuk őket szépek okosak, most babát várunk ismét, nem tudom mi lesz, de nem is szeretném tudni addig míg ki nem bújik, mert csak idegeskednék, férjemnek is van egy nagykorú lánya már.
2012. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hm, milyen érdekes fintorokat tud adni a sors tényleg.:)

Igen, az igaz, hogy ruhákat nem kell venni újakat, mert kisfiamról minden megmaradt szépen.


Másodiknak: neked legalább elsőre teljesült egy vágyad. Nekem talán annyival nehezebb, hogy én már elsőre is kislányt szerettem volna. Persze a kisfiamat már mindennél jobban szeretem.:)

2012. dec. 1. 16:30
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

Azért elég elkeseríti ilyet olvasni. Sok ember örülne, ha legalább egyetlen egy egészséges gyereke lehetne...

ti meg azért búslakodtok, mert más a neme, mint amit elképzeltetek?...

2012. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Drága Kérdező!Nyugi ahogy mondják majd a 3-dik :-)Nekem is az első fiú első házasság ,második házasság boldogság stb FIÚÚÚÚ áááááá Na de min1 oké vártuk és imádjuk .Szóbeszéd 3-dik baba?????Annyira de annyira akartunk mind is egy nunikást hát bele vágtunk .Gondolhatod para ezerrel :-))))))És lás csodát KICSI LÁNY :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Tehát van remény Üdv:Zsuzsa
2012. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

persze lényeg hogy egészséges legyen de én akkor is megértelek téged, nem sokáig tart ez az érzés hogy csalódott az ember de azért csalódott lássuk be, mert emberek vagyunk.

Én is csalódott lettem volna ha másodjára is fiunk születik, mert már az elsőt is lánynak vártuk. De szerencsére lány lett a második, de nem egy barátnőm van akinek kicsit csalódás volt hogy újra fia lesz mondjuk főleg ha tudta hogy nem lesz harmadik.

De beletörődtek, belenyugodtak, több gyereket nem is szeretnének.Aztán van aki belevág harmadikba is hátha hátha mégis lány (vagy fiú) lenne aztán mikor az sem az akkor van aki még 4.-et is vállal. Úgyhogy ebből gondolom hogy van aki nem törődik bele és marad neki mindig valami űr a vágyott nemű iránt, van akinek meg elmúlik ez.

2012. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös:_ gratulálok a kiscsajhoz!:) Hát nekünk már nem lesz 3-ik, sok ok miatt.


4-es: nem értetted meg a kérdésem lényegét. Nagyon szeretjük a 2. fiúnkat is már most is, nem vele van a bajunk. Csak a gondolat hogy kislányunk már nem lehet. Szerintem valahol minden nő vágyik egy angyalhajú copfos kislányra is. Ettől függetlenül még örül az egészséges kisfiának is, nagyon fogja szeretni, csak marad az érzés, hogy nem lesz már lányom.

2012. dec. 1. 16:47
 8/19 A kérdező kommentje:
6-osnak: de jó, milyen szuper hogy lesz egy bátyja a kislányotoknak!:) Gratulálok!:)
2012. dec. 1. 16:49
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első babámnál,nagyon fiút akartam.A férjemmel 16 évesen jöttünk össze is azóta is együtt vagyunk.Ő az én álompasim.Pont olyan,mint akire mindig is vágytam.Szerettem volna egy kisfiút,akinek mélykék szeme van,fekete haja,helyes lesz,vagány,minden csaj álma,de persze belülről érzelmes:)18.héten megtudtuk,hogy kislány.Óriásit csalódtam,cifrákat mondtam.3 napig hozzám nem lehetett szólni.Feldolgoztam,de a "kisfiút akarok" érzés egész terhesség alatt ott volt.Aztán,amikor született engem pedig rohantak császározni,és elég nagy esély volt,hogy oxigénhiányos lesz a babám,hol érdekelt engem az,hogy mi a neme?!Hol jutott nekem akkor ilyen eszembe?! Hálát adtam/és adok az égnek,hogy lett egy gyönyörű egészséges kislányom.2 éves,imádom a hosszú haját fésülgetni.Most ismét terhes vagyok,22 hetes.Kisfiam lesz,de most teljesen mindegy volt.Nem úgy álltam az egészhez,hogy kisfiút szeretnék,hanem úgyhogy GYEREKET szeretnék.

Hidd el,az egészség a legfontosabb!Lesz két vagány,helyes hapsitok,akikről majd nem győzitek a csajokat levakarni:DD

Boldog babavárást!

2012. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

mikor az első gyerekem megszületett akkor mindegy milyen nemű volt,fiú lett,mikor másodikat vártam kislányt szeretem volna de fiú lett gondoltam akkor legalább nem kell új ruhát venni eltelt 7 év és a család a fiaimat is beleértve kislányra vágyodott és szerencsére kislány lett a harmadik gyerekünk ma 2,5 éves és imádni valo a kis cofjaival .


kislányiránti űr vagy elmulik vagy nem .

2012. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!