Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sote I-n programozott császár...

Sote I-n programozott császár előtt van oxitocin, engednek kicsit vajúdni?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz progis császárom, mert faros a babám.

Azt szeretném tudni, hogy adnak e oxitocint, hogy beinduljanak a fájások, és csak utána veszik ki a babát? Vagy csak ugy kikapják?

Mert ilyet is hallottam meg olyat is.

37 hkm



2012. dec. 2. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Arról én még nem hallottam hogy előtte!

Először kiveszik a kicsit,és aztán megkapod az oxit!

Sokan mondják ha szerencséje van az embernek akkor még hat az érzéstelenítő és nem fáj annyira!Mert ugye oxival erősebbek azok a fájások!!

2012. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nehany embertol hallottam, hogy csaszar elott hagyjak vajudni a kismamakat, hogy kapjon a baba egy kis hormont, es fel tudjon keszulni, ne erje varatlanul a szules. Sok csaszarostol hallottam, hogy hiaba volt progis csaszara, elotte hagytak vajudni.
2012. dec. 2. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az előző császárnál csak utána kaptam.És tényleg jó ha még hat az érzéstelenítő,akkor nem érzed annyira a fájásokat..de még így is fáj.Úgyhogy remélem a mostani császárnál is utána kapok oxitocint nem pedig elötte..az brutális lenne.Egyébként jól halottad igy is-ugy is csinálják..Nem tudom mitől függ hogy,épp melyiket választják.

37+1 kismama

37+3 kismama

2012. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
upsz sikerült 2x leírnom :)bocsi
2012. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnak. 2 prog. császárom volt a SOTE I-en, előtte beöntés, borotválás, spinális, aztán a műtét.
2012. dec. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))))
2012. dec. 3. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!