Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama vagyok, ma...

37 hetes kismama vagyok, ma szex után, rózsaszínű folyásom volt? Baj lehet?

Figyelt kérdés
A szex miatt van, vagy esetleg valami más okozta? Most kicsit fájt is az együttlét, mert 2 hónapja nem is voltunk együtt! Arra is gondoltam, hogy a pakolás, meg a szoba rendezgeés miatt megeröltethettem magam.
2009. aug. 19. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy a szex miatt volt,ne aggódj.Legközelebb legyetek finomabbak.
2009. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy az utolsó hónapban már nem ajánlott a szex mert beindíthatja esetleg a szülést. Remélhetőleg nem a nyákdugó távozott...
2009. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

valószínü hogy a szex miatt volt.meg ahogy irtad hogy fájt is egy kicsit,lehet h megsértette a méhszájat.vagy kezd a nyákdugód távozni.a szexet meg már nem kell hanyagolni mint az egyik válaszoló irta mert már nem lenne koraszülött,de azért még jó helyen van odabenn az a picur.de hogy teljesen megnyugodj akkor hívd fel a dokit,majd ő megmondja biztosra.valószínü hogy behív vizsgálatra,de inkább legyen egy felesleges utad a nyugalmad érdekében.de ha nem hívod fel és estleg görcsölnél vagy véreznél azonnal korház.

39 hetes

2009. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! További boldog babázást, mindenkinek. :-)
2009. aug. 19. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!