Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Marcell...

Mi a véleményetek a Marcell névről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elfogult vagyok, imádom :) Az én kisfiam is az.
2012. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írnál róla egy pár sort? Milyen személyiség a kisfiad?
2012. dec. 3. 10:25
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon tetszik ez a név, ha fiam lenne akkor ez lenne a neve :) legalábbis ezt akartuk, de lányunk lett :D
2012. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ő egy igazi oroszlán is :) Most 2 éves.


Kinézetre nagy, magas, szöszke és gyönyörű (nem csak szerintem) hatalmas kék szemekkel, okos tekintettel.

Bár nagyon okos, de nem beszél még. (szerintem tudna, ha akarna) Mindent megért és megértet. Nagyon jó a memóriája, napokkal később is emlékszik dolgokra.

Az akaratát végigviszi bármi áron. Ez nem azt jelenti, hogy hisztis, de úgy csűri-csavarja a dolgot, hogy neki legyen igaza. Bárkit nagyon szeret, de könnyen megbántható és őt nem lehet lekenyerezni egy kis csokival vagy bármi mással.

Elég önálló, de gyakran hagyja, hogy öltöztessem, etessem. Nagyon igényli a dicséretet, szereti, ha nagyfiúnak mondjuk.

Bújós, de nem ölbebaba, ha úgy tartja kedve akkor odafészkeli magát, de ha nincs akkor nem lehet felvenni sem. Ha valaki meglátja akkor rögtön szeretgetni akarja, de nála szimpátia kérdése, hogy hagyja-e magát.

Nagyon jó alvó, könnyen egyedül elalszik.

Ja és nagyon jó humora van, képes viccet csinálni komoly dolgokból is. ...és természetesen úgy csinálja, hogy nem tudunk rá haragudni :)

Bár most maga a név elég felkapott lett, de ő Marcinak készült, így akartuk, így sikerült :) (ő a harmadik, legkisebb gyermekünk)

2012. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon szimpatikus, amit írtál, édes kissrác lehet. :) Nekünk is 3. kisfiunk lesz, ezért is gondoltunk a Marcell névre. Az első szülöttünk Zoli, a második pedig Balázs. Sokat gondolkoztunk mire a Marci név mellett ragadtunk.
2012. dec. 3. 10:54
 6/11 anonim ***** válasza:

A nagyobbik kisfiam is Zoltán (Zozi) :D

...és igen tényleg édes kölyök :)

2012. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Szép név. Lehet becézni, de ma már majdnem minden 3. kisfiút Marcinak hívnak. Én inkább valami olyan nevet választanék ami inkább Magyar eredetű. Marcell latin eredetű. Mi a vezetéknevetek?
2012. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A vezetéknév Felföldi lesz.
2012. dec. 3. 11:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia én is babát várok, még nemtudom hogy kisfiu lesz e vagy kislány de ha fiú akkor öt ia Marcellnek fogjuk keresztelni :)
2012. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is elfogult vagyok,imádom ezt a nevet,kisfiamat így hívják!!!

Erős egyéniség,akaratos,mozgékony,egy igazi kis energibomba,de ez mellett kedves,türelmes,megértő! :-)

2012. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!