Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor mentetek? , Mikor...

Ti mikor mentetek? , Mikor érdemes?

Figyelt kérdés
26-hetes vagyok.Érdekelne,hogy mikor menjek el 4d-re?????????Én nem akarom be vinni a párom ,mert úgy félek,hogy boldogan nézzük a képernyőt és az orvos azt mondja baj van valami lát!

2012. dec. 3. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pont ezért kéne a párod is oda. Ha baj van, legyen melletted.

De ha baj lenne, valószínű már tudnál róla, hiszen volt 12.heti és 20.heti uh is gondolom.

Az élményt engedd a párodnak is.

26-30.hetesen jó a 4D.

2012. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki h a 26 hét a legtökéletesebb a 4D-hez!
2012. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 26 hetesen fogok menni:)

18hkm.

2012. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha valami baj van az már kiderül a 12. vagy 18. heti UH-n, ne aggódj. Amúgy meg a baba az kettőtöké, a párodnak ugyanúgy joga van ott lenni.

26. hét talán kicsit korai, 28-32 a legjobb. Én 29 hetesen voltam és nagyon jó felvétel lett, barátnőm 26 hetesen, és nem lett olyan jó, még nagyon vézna volt a pici, ebben az időben sokat gyarapodnak hétről hétre. Most a másodikkal is kivárom a 28 hetet.

2012. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyd ki a párodat!!!! Ha baj van előbb-utóbb úgyis el kell mondanod. De erről már szűrtek szerintem. Sokkal jobb mikor a szonográfus elmagyaráz mindent h mi hol van és mit lehet látni minth hazaviszed a dvd-t és lejátszod neki. Szerintem önzőség lenne kihagyni belőle.

Am én 26 hetes vagyok és a héten szerdán megyünk. Nekünk is úgy mondták a 26-30. héten a legjobb akkor még teljes egészében belefér a baba de már arányos a kis fejecskéje a testéhez. Előtte még olyan kis ufos testű :D utána meg már nagyon nagyra nő és nem olyan élvezetes nézni mert már nincs annyi hely neki ficeregni. Mondjuk az igaz h akkor az arcáról még szebbet tudnak csinálni. Szerintem ez a középút a legalkalmasabb. Én helyedben már most kérnék időpontot. :)

2012. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Értem a félelmed, nekem is volt ilyen. Viszont én el sem bírom képzelni, hogy a párom ne lett volna benn velem.

Egy rossz AFP eredmény után mentünk a 18. héten 4D-re, annyit mondtam a dokinak, a képernyőt csak akkor szeretnénk nézni, ha mindent rendben talált, addig ne szóljon semmit, csak végezze a dolgát. Szerencsére minden rendben volt, egészséges kislányunk született, most 7 hetes.

26 hetesen már szép lesz, ne félj.

2012. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de az megint más h ha van mire alapoznod a félelmedet neked ott volt sajnos a rossz AFP eredmény. de gondolom neked kérdező nincs semmi gond a babával mindened tökéletes ugye? akkor meg ne stresszelj annyit :) nem hagyhatod h ebből az élményből kimaradjon :) és már nagyon jó időben vagy a 4dre :)
2012. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi épp 26 hetesen voltunk,és nagyon jó képeket csináltak róla,olyan kis aranyos volt. :)

A párodat szerintem ne hagyd ki ebből,hisz a babát is együtt vállaltátok,együtt lesztek egy család,és ha valami gond lenne,azt is együtt kell végigcsinálnotok!De úgy gondolom,ha valami baj lenne,arról már tudnátok.

Úgyhogy ne ilyenre gondolj,hanem kérj egy időpontot és szólj a párodnak is,menjetek együtt el és nézzétek boldogan azt a picikét aki belőletek van,lesz! :)

34 hkm

2012. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Jaj nagyon aranyosak vagytok köszönöm a sok választ.Én 37-éves vagyok de minden vizsgálatot meg csináltattam és jók az eredmények,De tudjátok az ördög nem alszik.Oké akkor beviszem a papát úgy várom már. :-)))
2012. dec. 3. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a 25. héten voltunk. Szerintem ilyenkor (25. jét környékén) érdemes menni. Mielőbbb menjetek!
2012. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!