Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hetes terhes vagyok....

30. hetes terhes vagyok. Megvettem a szoptatós hálóingeimet, de valamivel térd fölé érnek-pár cm. , ez a méret elfogadható? , a fenekem nem lóg ki. Mennyire kellene hosszúnak lenni? Valamennyire visszamegy a pocak? Ha igen, mennyire?

Figyelt kérdés

Hiába vettem volna egyel nagyobbat, az is ugyanilyen hosszú lenne cmben max. szélesebb. Mennyire megy vissza a pocak szülés után?

Az az igazság hogy soha nem hordtam hálóinget, picit fura nekem, mert olyan érzés mintha mindenem kint lenne, de arra gondoltam, hogy esetleg veszek alá egy nagyon vékony háromnegyedes leggingst, vagy valami mást. Tippek?



2012. dec. 3. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó :)

Vehetsz alá leggingst, ha úgy jobban érzed magad, de igazából mindegy milyen hosszú, olyan legyen, amiben jól érzed magad. :)

2012. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó az, ne aggódj. A kórházban úgyis nagyrészt ágyban leszel, ha felkelsz, gondolom, veszel köntöst, de ez a méret egyáltalán nem rövid sehogy se. Nekem is ekkorák, amiket viszek/vittem be.
2012. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban köntöst fogsz használni(kórház korterem válogatja).Hogy térd felett ér az nem számit,fekvésnél jobb is mert feltudod húzni hogy nelegyen véres,mert a betét akár hogy is elmozdul stb. :( otthon meg bármiben lehetsz.
2012. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:) ez a kerdes nagyon aranyos. nekem is felmerult, nem gondoltam hogy masban is felmerul. En is a leggingsre gondoltam meg a kontosre amivel nem erzem annyira mintha mindenem kinn lenne.
2012. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:))) hát igen, vannak kérdések amiket félve teszek fel, de aztán utána rájövök, hogy valahol nem csak nekem dilemmák,)
2012. dec. 4. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy kenyelmes lesz a leggings plane ha csaszar lesz a vege...engem mar most zavarnak meg a melegitonadragok teteje is. apropo hol vetted a haloingeket? eddig semmi normalisat nem talaltam es mar 32hetes vagyok..
2012. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vaterán vannak cuki gólyamintásak meg mindenféle mintás.)1500-2000 Ft között. Megírtam privibe.
2012. dec. 8. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!