Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok, de nem vagyunk...

Babát várok, de nem vagyunk házasok, a család kikészít, van ötlet?

Figyelt kérdés

Kisbabát várunk, de a család -amellett, hogy örül a kicsinek- azzal szekál minket, hogy nem vagyunk házasok. Hogyan, milyen érvekkel tudnám meggyőzni őket, hogy nem számít az az egy papír, és hogy mi a babának örülünk, és nem akarunk házasságot?

Van, aki nem házas, de babát vár? Mit szólt a család? Hogyan ráztátok le őket?

Köszönöm előre is a válaszokat.


2012. dec. 3. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

A házasság nem csak papír....

Mindazonáltal ez a ti életetek. Közöld velük, hogy nem akarod többet ezt hallani, mert abban a pillanatban faképnél hagyod őket. Alkalmazd is, ne csak fenyegetőzz ezzel.

2012. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
A családomban szinte senki nem házas. 2unokatesómnál is van baba és nem házasok. Én se vagyok férjnél és most várjuk az első picit. Nagyon jól megvagyunk. Munkatársam se házas mégis van közös babájuk.
2012. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi sem voltunk házasok, másfél éves volt a fiunk, amikor összeházasodtunk. Nálunk senki nem piszkált a házassággal.
2012. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez ment. Egy ideig nem reagáltam semmit, aztán megmondtam hogy ha nincs más téma, akkor hazamegyünk. Nem tudom hányszor kellett eljátszani, talán 4x, de végül leszálltak a témáról.
2012. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi megmondtuk a családnak, hogy Ő most jön, legalább meglesz hogy ki hozza a gyűrűt az esküvőn.

Vagy ha később se szeretnétek esküvőt, akkor meg annyi, hogy Nektek így is és úgy is egyformán szükségetek van egymásra, a baba ugyan úgy szeretve lesz.

2012. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ez ment az elején,mindenki azt kérdezgette,hogy na és akkor mikor esküdünk meg?!Mi pedig mondtuk,hogy majd. Nem kell papír ahhoz,hogy babát vállaljunk! Szeretjük egymást és ez a legfontosabb!!Mára elült ez az egész,már mindenki csak a babát várja. :D

34 hkm

2012. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondtam anyósoméknak, hogy szeretnék normális esküvőt tartani. Szeretném, ha olyan lenne a nagy napom, amiből csak azaz egy lesz az életembe, amilyet én szeretnék.

Nyilván nem akarok full részeg lenni, de szeretném jól érezni magam és hajnalig táncolni a vendégséggel.

Ezt pedig terhesen nem lehet csinálni!

A párom mellettem állt 100%-ban és ő csak annyit mondott, hogy min. 65 vendég lesz az esküvőnkön, így elég nehéz lenne hajlani 6ig terhesen ugrálnom.


Apáméknál nem volt a házasság kérdés probléma. Nővérem se ment férjhez.

Azt mondtuk, hogy majd szülés után ha úgy látjuk, akkor összeházasodunk.

9 hónapos volt a lányunk, amikor összekötöttük papíron is az életünket. Ennek 2 éve már. Ma is az esküvőnkről beszél mindenki, annyira jól érezték magukat.

Nekünk is tökéletes volt! sosem csinálnám másképp!

2012. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is gond volt... A sokadik veszekedés után Én elmondtam, hogy mindkettőre nincs pénzünk... Vagy a baba vagy az esküvő, egyik sem kevés pénz, pláne, hogy a párom nem magyar, így valamelyikőnk családját is utaztatni kellene... Akinek nem tetszik az elkezdheti adni a pénzt az esküvőre, mert én abortuszra nem megyek az fix... Vagy lehet csöndben maradni... Mindenki lefagyott a szobában, de azóta békén hagynak minket... A párom családja meg elég közömbös, őket az se érdekelné, ha nem a párom néven lenne a gyerek...
2012. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14 hónapos a lányunk,senki nem tett megjegyzést(rajtam kívül)hogy nem vagyunk házasok.Nagyim azért megjegyezte hogy szeretett volna fehér ruhában látni.
2012. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
Fú, azért, mert valaki azt gondolja, nem jó dolog a házasság, még nem kéne lepontoznia! Szerintem meg felelőtlenség, ostobaság, erkölcstelenség házasságon kívül gyereket szülni. Így most jó? Na, ezért már le lehet pontozni.
2012. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!