Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kenetvételnél volt bélbaktériu...

Kenetvételnél volt bélbaktérium a hüvelyedben?

Figyelt kérdés

Ma lett meg a keneteredményem:

-st agal negatív

-sok bélbaktérium

Az asszisztens nem fűzött hozzá semmit, csak azt mondta, hogy jó az eredmény, de a bélbaci aggaszt. Vagy normális?


2009. aug. 19. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kenetvétel előtt de már a mosakodás után voltál WC-n, akkor bizony a gát környékéről kerülhettek előre baktériumok.

Egyébként ha vizeletvizsgálatról van szó, akkor is lehet bélbaci a vizeletben, ha a mintavételt nem előzi meg alapos mosdás, illetve a minta nem középsugaras.

2009. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
illetve ha szoktatok análozni...
2009. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktunk análozni.

Kenetvétel előtt tusoltam kb egy órával, és nem voltam wc-n.

Másvalakinek volt ilyen?

2009. aug. 19. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos hülyén hangzik, de attól is lehet fekálfertőzésed, vagy bélbacid a hüvelyedben , ha hátulról előre törlöd meg magad (pl. a wc-papírral). Nekem még régebben volt egyszer és akkor magyarázta el a doki, hogy ezt még véletlenül sem szabad csinálni mert sajnos a végbélnyílás sok bacit tartalmazhat és megfertőzheti a hüvelyt.


Bocsi! Nem tudtam szebben leírni!

2009. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Köszi, hogy lepontoztatok, pedig csak azt írtam le, amit nekem mondott a doki.
2009. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!