Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lett kisebb a hasam?...

Mitől lett kisebb a hasam? Eddig nagyobb volt és még nőnie is kéne de olyan nekem mintha összement volna.30 hkm

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Talán fogytál,vagy valami más oka van.semmibaj nincsen,teljesen normális.később megnől pocakod.
2012. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem fogytam. Még a babám mozgása is más :( Nagyon alul van már 2 napja
2012. dec. 8. 09:45
 3/19 anonim ***** válasza:
leszállt volna ilyen korán és esetleg másképp érzékeled a méretét?
2012. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az lehet? Nem tudom milyen amikor leszáll. Ez az első terhességem. A tükörben azt látom hogy kerek volt eddig, most meg nem és inkább púpos és kisebb. Meg azt tudom, hogy ez a 2. napja, hogy csak alul érzem mocorogni a babát. Akkor ez a leszállás lehet?
2012. dec. 8. 10:16
 5/19 anonim ***** válasza:

igazándiból laikusként válaszoltam, én is első terhes vagyok. csak egy tipp volt. mert ugye kizárásos alapon a baba nem mehetett össze. ha mozog,akkor baj nincs. az meg hogy hol érzi az ember nem az épp aktuális fekvésétől függ? nekem pl. napjában többször változik,hogy hol érzem,igaz én még fiatalabb terhes vagyok,mint te, de mondjuk reggel a köldököm körül érzem,aztán 11 kor már egészen lent,délután már egész fent,este meg megint lent. szóval ez a "hol érzem" sztem nem mérvadó...

a méretváltozásra meg csak ezt a magyarázatot tudom adni,hiszen 2 nap alatt nem fogy l a baba,hogy kisebb legyen,esetleg másképp fekszik, vagy befordult, leszállt. azért ha tudsz inkább hívj fel egy dokit,már csak a saját megnyugtatásod miatt is!

2012. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Eddig én is mindenhol éreztem de már nem :/
2012. dec. 8. 10:34
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok hívni dokit, nincs fogadott orvosom. Majd hétfőn elmegyek, vagy ha érzek valami rosszat akkor bemegyek ügyeletre.
2012. dec. 8. 10:36
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem ne idegeskedj!!! az amúgy sem tesz jót,meg ugyan mi baj lehetne???
2012. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedem. Inkább csak meglepő.
2012. dec. 8. 13:07
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen a 32.hétnél és én is meglepődtem és féltem is,hogy mi történt.Kiderült lejjebb ment a fiam meg mondhatjuk úgy leszállt a hasam.Attól függetlenül a 42.héten született inditással:D
2012. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!