Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygés mikor kezdődött...

Émelygés mikor kezdődött nálatok? És a mellfeszülés mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Van 2 pozitív tesztem, de tegnapra megszűnt a mellfeszülés és azon kívül, hogy nem az igazi a gyomrom, semmit sem érzek. Ez baj??
2012. dec. 9. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Émelygés a nemvárt időpontja körül kezdődött, az elsőnél 8 hetesen elvetéltem, és addig nem is szűnt meg. Másodjára ismét a 8. hétnél tartok, de a mellfeszüléshez még nem volt szerencsém... Ez egyén és terhességfüggő. Szerintem nem, nem feltétlenül baj.
2012. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, aggódom, ahogy anno az első babánál is... Tudom, hogy nem kellene, de nem tudok mit tenni, csak szeretném, hogy minden rendben menjen!

Köszönöm a választ!

2012. dec. 9. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
örülj neki :) nekem feszül, alíg várom hogy hazajöjjön a kicsi a mamától és rátegyem a cicire :)) még szopcsizik a lelkem 3 éves
2012. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mellfeszülés a nem várt napjáig volt.

6 hetesen rengeteg savam lett, hányingerem lett tőle, gázosodtam.

12 hetes vagyok, mostanság a szagOktól vagyok rosszul, semmi kaja nem esik jól, a kedvencek sem, ha eszem valamit utànna hányingerem van! Ennek csak 1 előnye van, eddig semmit sem híztam!

Az első terhességemnél semmi tüdeje semmi tünet rosszul lét nem volt, ott heti 1 kg híztam! Ilyenkor már 10 kilónál jártam a hízásban.

Most arra gondolok, hogy fiú lesz, mert a lánynál semmi rosszul lét nem volt, itt meg minden az ellentéte!

2012. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kislányt várok,de úgy megszenvedtem az elejét,hogy csak na!A 8.-16.hétig hánytam.Semmi se maradt meg bennem,fogytam 8 kg-ot.A mellfeszülésem is akkor kezdődött,a 8 héten.

Mostmár így a vége fele,jól vagyok.Híztam is 13 kg-ot,és a mellfeszülésem is teljesen megszünt.De szerintem ez mindenkinél egyéni!

35 hkm

2012. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon aggódtam, hogy valami nincs rendben... Azt hittem, hogy ez a mellfeszülés sokáig tart majd....

Most kicsit megnyugodtam :) Köszönöm!!

2012. dec. 9. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam már az 5. héten, mindkettö, és azota nagyon gyakoriak a tünetek, elmúlnak aztán visszajönnek. Ne aggódj!
2012. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!