Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-20 hetesen aludt valaki...

18-20 hetesen aludt valaki még hason? Lehet egyáltalán? Nem nyomom össze a babát?

Figyelt kérdés
Elég nagy a pocim, harmadik baba.
2012. dec. 9. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem, NEM SZABAD.... szigoruan csak oldalt es hattal fekudj illetve aludj! 35 hetese kismama vagyok!
2012. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
első ne már... Én még a szülés előtti napon is majdnem hason aludtam.Mivel nagy pocakkal teljesen hason nem tudsz aludni,csak félig hason.Nincs ezzel semmi gond.A babát nem tudod összenyomni.Ha meg nem jó neki,úgyis jelez. :)Az én kisfiam csak azt nem szerette ha a jobb oldalamra fordultam.A kislányomnak pedig mindegyik póz jó volt.:)
2012. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első ezt a hülyeséget :D


Kérdező! Nyugodtan aludhatsz hason, ameddig jól esik. Nem nyomod agyon a babádat nyugi. Ha nem kényelmes neki, akkor úgyis jelez.


Boldog és Problémamentes Babavárást! :-)


5 napos kisfiú anyukája.

2012. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még most is félig hason alszom, imádom! :) és a Babámmal is minden rendben, minden lelet mindig tökéletes! szerdára vagyunk kiírva! ha Neked jól esik és a baba nem rugdos, akkor teljesen ok... ugyis jelez, ha valami nem tetszik neki! Kellemes babavárást! 39 hkm
2012. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor megpróbálok ma félig hason. Rettentően fáj a hátam:s

Utolsó elötti grtatula a babádhoz. Utolsó könnyű szülést:) Ha megszülsz dobj egy üzit:)

2012. dec. 9. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy alszol ahogy kényelmes. Ha valami nem stimmel akkor úgyis felébredsz rá. Én pl háton nem tudok aludni, mert akkor zsibbadok. Fel is ébredek rá rendszeresen. De olvastam már olyan hülyeséget is, hogy csak jobb (vagy bal már nem emlékszem) oldalon lehet aludni, sehogy máshogy, mert akkor jó a vérkeringés mindkettőtöknek. Na megnézném azt aki be tudja tartani!
2012. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én is cserélgetem a pózokat, de mindig is hason alvó voltam, nem tudom mi lesz velem:D

Éjjel kipróbáltam ezt a félig hason pózt, kb 10 percig bírtam, mert iszonyatos lelkiismeret furdalásom lett:)

2012. dec. 10. 14:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Még szülés előtt is úgy aludtam félig a hasamon.Semmi gond nem lett.
2012. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

A kerdezo nem azt kerdeni, hogy felig hason, hanem , hogy hason

!!!!! Es nem szabad.... kerdezzetek meg az orvosotokat, felig hason az teljesen mas! Ugy enis szoktam( felig hason)

2012. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Félig hason kérdeztem egyébként. Az, hogy egészsen a hasamon feküdjek, kicsit morbid nagy hassal:D

De mind1, mert nem tudok félig hason sem, szóval marad oldalon és hason:)

2012. dec. 13. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!