Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dm bababónusz program! Várandó...

Dm bababónusz program! Várandósan előzetesen regisztráltam a dm. Baba bónusz programra. A kuponkosárba meg is jelent a baba bónusz kezdőcsomag csak éppen kinyomtatni nem tudom. Mi ennek az oka? Ezt csak az üzletben lehet?

Figyelt kérdés
A nyomtatás határideje: 31.12.2012, pont:0

2012. dec. 11. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, csak az üzletben lehet. Én is most váltottam be :) de vagy 4szer vtam a boltban mert mindig elhordták előlem a csomagot a kismamák. :)


37hkm

2012. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi van benne? Tudnál írni konkrétumokat?:) Márkák, stb.
2012. dec. 11. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy babanapló, egy 15ml-es Johnsons baby pelenkakiütés elleni krém, egy kicsi Dove szappan, egy kicsi Dove testápoló meg egy 15%-os kupon volt benne. a kupont 8000ft feletti vásárlás esetén lehet beváltani és a végösszegből jön le a 15%.
2012. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert hiánytermék és nincs sehol csomag hozzá idén már..
2012. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy az üzletben az infopulton nyomtasd ki. Kiváltani ráérsz a csomagot.
2012. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!